Genel Nilay Yalçınkaya

ONUN GİBİ OLSA

Us Weekly internet sitesi üzerinden yaptığı bir anketle kadınlara erkek arkadaşlarını en çok hangi ünlü gibi görmek istediklerini ve nedenini sordu. Katılımcıların verdiği yanıtlar bir hafta sonra analiz edildiğinde ise en çok adı geçen on isim ve kendileri ile ilgili verilen cevaplardan en çarpıcı olanları ortaya çıktı. İşte kadınların hayalindeki erkek arkadaş imajını süsleyen ünlüler ve nedenleri… Derleyen: Gürcan Öztürk

NEW YORK, NY - FEBRUARY 15:  Singer Adam Levine poses after being interviewed by Danielle Manaro of "Elvis Duran and the Morning Show" at The Mercer Hotel on February 15, 2013 in New York City.  (Photo by Cindy Ord/Getty Images)

Adam Levine
Listenin zirvesinde bizim için sürpriz sayılabilecek Maroon 5’in yakışıklı vokali Adam Levine var. Erkek arkadaşınızın neden onun gibi görünmesini istersiniz sorusuna kullanıcıların verdiği ortak yanıtlar ise: ‘Çılgın, asi ruhlu, çok yakışıklı, karizmatik, duruş sahibi, karakteri sağlam’ Kadınların gönül tahtında yerinin ayrı olduğunu hep bildiğimiz Levine bu ankette verilen cevaplarla krallığı ele geçirmiş gibi görünüyor.