Genel MODA HABER Debora Zakuto

MUTFAĞA ESTETİK KATIN

Kadına ve çevreye saygılı bir marka olarak doğan Mutfak Stilim Atölyesi, tasarımlarıyla ilgi çektiği kadar kadın emeğine gösterdiği saygıyla da özel bir marka. Mutfak Stilim, masa örtüsünden peçete halkasına kadar uzanan skalasıyla hem ailenizle hem de misafirlerinizle yediğiniz yemeklere renk katacak! Hazırlayan: Polen Müge Korkmaz

Mutfak modasında yepyeni bir marka adını duyurdu geçtiğimiz günlerde. Eğlenceli ve zevkli tasarımı hemen dikkatimizi çekti! Kadın ve çocuklara yönelik mutfak önlüğü, eldiven, tutaç ve aşçı kepi yemek yapmaktan sıkılanlar için belki yeni bir enerji oluşturacak. Kostüm olarak tasarlanan mutfak önlüklerine bayıldık!

Valmiera Mutfak Önlükleri Anne Kız

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Masa koleksiyonu kategorisinde ise sade ve şık masa örtüleri, runner ve Amerikan servis ürün grupları yer alıyor. Sofra aksesuarları kategorisinde peçete ve peçete halkası, renkli bardak altlıkları, ekmek örtüsü ve nihale ürün grupları yer alırken havlu grubu kategorisinde ise küçük boy ve büyük boy havlular bulunuyor. Çay saatlerinizin baş misafiri olabilecek rengarenk çay havlularını incelemeyi de ihmal etmeyin. Kadın istihdamını destekleyen markanın bütün ürünlerinde kadın çalışanlarının el emeğini gözler önüne seriyor. Marka aynı zamanda geri dönüştürülebilir ve doğa dostu malzemelerle tasarımlarını hayata geçiriyor. Özellikle kostüm tarzında hazırlanan mutfak önlükleri mutfağınıza neşe katacak.

Santana Mutfak Önlüğü