Genel Debora Zakuto

HANDE DOĞANDEMİR’İN MAKYAJ ÇANTASI

Kıvırcık saçlara ve belirgin buklelere sahip olan Hande Doğandemir, saçları çok kuru olduğu olduğu için nemlendirici etkiye sahip bir şampuan kullanıyor. Saçlarını kurutmadan önce de dalgalarını belirginleştirecek bir kremle yatıştırıp öyle kurutuyor. Hande, setlerde yeteri kadar makyaj yaptığından günlük hayatta makyajı pek tercih etmiyor. Cildini dinlendirmek için fondöten ve pudra sürmemeye dikkat ediyor. Hafif bir maskara, bazen eyeliner ve doğal tonalarda bir ruj yeterli olabiliyor.

2012

2012
Hande o zamanlarda makyaj tercihini doğal tonlardan yana kullanıyormuş. Toprak tonları hem göz hem de ten makyajında dikkat çekiyor.

2013

2013
Toplu kıvırcık saçları Hande’nin yüz şekline çok yakışıyor. Tek tek ayrılan bukleleri bu modeli daha da çekici gösteriyor.

2014

2014
Geçtiğimiz yaz kapağımızı süsleyen Hande’nin mavi eyeliner ile ön plana çıkan göz makyajını ona çok yakıştırıyoruz. Bu arada mavi bu sezonun da yıldız rengi.

2015

2015
Geçtiğimiz ay gösterime giren yeni sinema filmi Bana Masal Anlatma’nın galasında yeni stiliyle karşımıza çıktı. Onu ilk defa bu kadar kısa saçlarla gördük.