Genel MODA HABER Debora Zakuto

GIGI TOMMY HILFIGER’A KOLEKSİYON HAZIRLIYOR

Gigi Hadid Tommy Hilfiger'a kapsül koleksiyon hazırlamak için kolları sıvadı. Mağazalara Sonbahar'da gelecek olan bu koleksiyonda spor kıyafetleri, ayakkabılar, aksesuarlar yer alacak. Gigi'nin modern ve kendine has stiliyle Tommy'nin klasik Amerikan mirası tarzının karışacağı bu koleksiyonu merakla bekliyoruz.

NEW YORK, NY - SEPTEMBER 14: Gigi Hadid backstage at the Tommy Hilfiger Women's show during Spring 2016 New York Fashion Week at Pier 36 on September 14, 2015 in New York City. (Photo by Grant Lamos IV/Getty Images for Tommy Hilfiger)

Gigi Hadid durmuyor! Podyumun gözdelerinden olması yetmezmiş gibi bir de tasarıma el atmaya karar veren ünlü manken Tommy Hilfiger’la ortak kapsül bir koleksiyon çıkarıyor.

NEW YORK, NY - SEPTEMBER 14: Model Gigi Hadid rehearses on the runway at Tommy Hilfiger Women's Spring 2016 during New York Fashion Week: The Shows at Pier 36 on September 14, 2015 in New York City. (Photo by Mike Coppola/Getty Images for Tommy Hilfiger)

Gigi “Hiçbir zaman bana kapsül bir koleksiyon tasarlamam için teklif geleceğini düşünmezdim, o yüzden Tommy’nin bana böyle bir teklifle gelmesi rüya gibi geliyor,” diyor ve ekliyor “Tommy’nin markasına hayatım boyunca hayrandım. Ve ayrıca Tommy çalışabileceğiniz en kolay ve eğlenceli insan.”