Genel Debora Zakuto

ESKİBAĞ PLAJI YADA İLE HAYAT BULDU

Büyükada'nın bilinen adreslerinden olan Eskibağ plajı bu yıl Yada Beach Club ile hayat buldu. Şehre yakınlığı, eğlenceli alternatifleri, lezzet duraklarıyla yazdan kalma ılık günlerin tadını çıkarıp, son kez denize kendinizi bırakabileceğiniz şu günlerde tavsiyemiz bir an önce ada vapuruna binmek için yola çıkmanız! Hazırlayan: Polen Müge Korkmaz

Yada Beach Club_IMG_0951

Büyükada’da bulunan Eskibağ Plajı bu yaz Yada Beach Club ile hayat buldu. Hem şehrin merkezinde olmak hem de şehrin kalabalığından uzaklaşmak isteyenler için yepyeni bir adres haline geldi. Büyükada’nın en temiz koyunda bulunan Yada Beach Club’da etkinlikler de durdurak bilmiyor. Sabahın erken saatinde güne başlayıp, huzurlu şekilde denizin tadını çıkardıktan sonra akşamüstü plaj partilerine katılmak tüm stresinizi atmak için aradığınız şey olabilir.

Yada Beach Club_UBA_2722-1

Çünkü Yada partileriyle bu imkanı sunuyor. Günün farklı saatlerinde yapılan DJ performansları, Rum müzikleri ile sirtaki gün içinde karşınıza çıkacak eğlenceler. Unplugged Jazz etkinlikleriyle gecenin ilerleyen saatlerine kadar da eğlence devam ediyor. Türk geceleri, full moon party gibi etkinliklerin yanında çocuklar içinde farklı etkinlikler mevcut. Tüm bir gününüzü Yada’ya ayırırken minik dostlarınızı evde bırakmak zorunda olmamak içinizi daha da rahatlatacak. Yada Beach evcil hayvanlarınızı da mekana kabul ediyor. Yada Beach Club’a kıyıdan özel teknelerle ulaşılıyor ve dileyenler kendi özel tekneleriyle gelip demirleyebiliyorlar. Haziran ayında kapılarını misafirlerine aralayan Yada, kaliteli hizmet anlayışıyla güzel bir gün vadediyor.

Yada Beach Club_UBA_5037
Yada Beach Club’ın içinde usta ellerden çıkan yemekler servis ediliyor. Mekanda farklı mutfaklardan lezzetler bulmak mümkün. Namı İstanbul’un dört bir yanına yayılan suşi barı, meze konseptine yepyeni bir boyut kazandıran Meze de Bistro, Akdeniz-dünya mutfağının yorumlandığı Mest Restaurant ve denize karşı keyifle içkinizi yudumlayabileceğiniz Sunset Bar içerideki lezzet duraklarınız. Ev yapımı dondurmalar konusunda da iddialı olan Yada Beach Club yazdan kalma günlerin tadını çıkarmak için sizi bekliyor. Son bir not: Vapurla Büyükada’ya geçişinizin ardından mekanın özel teknesiyle plaja ücretsiz olarak gidebilirsiniz.