Genel MODA HABER Debora Zakuto

DIANE KIRMIZI HALIYI ATEŞE VERDİ

72. Venedik Film Festivali tamamlandı. Çarpıcı kırmızı halı görüntülerine sahne olan festivalin jüri üyesi Diane Kruger’ın stil dersi verdiğini söylesek yeri. Bu sene Venedik’de giydiği tüm kıyafetlerin ilhamını 50'li ve 60'lı yılların İtalyan aktristlerinden aldığını söyleyen Diane Kruger’ın Venedik stiline göz atma zamanı. Hazırlayan: Polen Müge Korkmaz

</p

Diane Kruger 72. Film festivalinin açılış filmi Everest’in galasında ipek Prada elbisesiyle göz kamaştırdı.

VENICE, ITALY - SEPTEMBER 02:  Diane Kruger  attends the opening dinner during the 72nd Venice Film Festival on September 2, 2015 in Venice, Italy.  (Photo by Tristan Fewings/Getty Images)

Festivalin açılış yemeğinde ise Diane Kruger kırmızı cazibeyi üzerine geçirdi. Cushnie et Ochs Sonbahar/Kış 2015-16 koleksiyonundan seçtiği tulumla tüm gözleri yine üzerine çevirdi.

"</p

Herhangi bir stilist ile çalışmadığını tercihlerini kendisinin yaptığını belirten Diane Kruger ‘Black Mass’in galasında ise Hugo Boss by Jason Wu imzalı bordo bir elbise giydi. Omuzları açıkta bırakan elbiseyi pudra aksesuarlala tamamlayan yıldız adeta şıklık dersi verdi.

"</p

Diane Kruger ’11 Minutes’ galası için sezonun trendlerine göz kırptı. Büyük çiçek desenli, straplez Oscar de la Renta elbisesi ile Venedik’in rüzgarlı havasını daha da estirdi!

</p

Kruger kapanışı Valentino ile yaptı! Dantel detaylarıyla dekolte veren elbisesiyle masallardan gelen gotik bir prenses gibiydi.