Genel Nilay Yalçınkaya

COMIC-CON 2015’E DAMGA VURAN İSİMLER

Her yıl gelenekselleşen Comic-Con fuarı çizgi roman, animasyon dizi ve film severleri San Diego Kongre Merkezi'nde bir araya getirdi. Binlerce kişinin rengarenk ve ilginç kostümleriyle akın ettiği festivale efsaneleşmiş dizilerin ekipleri de katıldı. Dört gün süren festival boyunca seminerler veren dizi oyuncuları, senarist ve yönetmenleri ile birlikte projelerinin yeni sezonlarına ilişkin gün yüzüne çıkmamış detayları hayranları ile paylaştı. İşte ülkemizde de hayranlıkla izlenen 10 dizi ve yaklaşan sezonlarına dair kehanetler… Hazırlayan: Gürcan Öztürk

SAN DIEGO, CA - JULY 10:  Actors Mayim Bialik (L) and Kunal Nayyar speak onstage at Inside "The Big Bang Theory" Writer's Room panel during Comic-Con International 2015 at the San Diego Convention Center on July 10, 2015 in San Diego, California.  (Photo by Ethan Miller/Getty Images)

The Big Bang Theory
21 Eylül’de dokuzuncu sezonuyla ekranlara geri dönmeye hazırlanan kült komedi ‘The Big Bang Theory’de büyük patlama yaklaşıyor. Senaristlerin dizi ile ilgili en büyük sürprizi yeni sezona daha çok ünlü konuk oyuncu dahil edeceklerini söylemeleri oldu. Ayrıca önceden ‘How I Met Your Mother’ ve ‘Friends’ gibi efsaneleşen yapımlardan aşina olduğumuz geçmiş, bugün ve gelecek bazlı bölümleri de bu yıl ‘The Big Bang Theory’de görebileceğiz.