Genel Debora Zakuto

BU AY BİZİ NELER BEKLİYOR?

Astrolog Çelebi Çiçek, güzel bir gelecek şekillendirmenize yardımcı olacak yorumlarıyla yeniden karşımızda. İşte Şubat ayında sizi bekleyen sürprizler...

Rihanna's 1st Annual Diamond Ball Benefitting The Clara Lionel Foundation (CLF) - Arrivals

AYIN BURCU
BALIK

Rihanna
Doğum Tarihi: 20 Şubat 1988
Çekiciliğiyle dikkat çekmeyi ve göz önünde olmayı seven Rihanna, aşk hayatında aşırı duygusallık gösteren Balık burcu kadınları arasında.

KOÇ
Genel olarak bakış açınız değişiyor! Özellikle 5-11tarihleri arasında önemli bir gelişme söz konusu olacak… İş hayatınızda bazı kararlar amirleriniz tarafından desteklenmeyen sonuçlar doğurabilir. Harcamalarınızı kontrol altında tutmaya hassasiyet göstermelisiniz. Özellikle ay sonunda hesapta olmayan harcamalar gündeme gelebilir.
Aşk heyecanı size iyi gelecek, şık bir hediye ile keyfiniz yerine gelecek! Sosyal ilişkiler konusunda dikkatli olmalısınız, özellikle gıyabınızda yapılan sohbetler canınızı sıkacak. Duyarlı olduğunuz aile ilişkileriniz sizi motive ediyor.

BOĞA
Şubat ayı içinde durgun bir dönemin etkisi altına kalacaksınız. Ve huzursuz olduğunuzu düşündüğünüz sırada çok güzel haberler geliyor. Umut vaat eden ikinci hafta hareketlilik ile şanslı olduğunuzu hissetmenize etken olacak. İş konusunda takip etmeniz gereken yeni bir süreç başlayacak. Geç kalınmış bir karar sizi tedirgin edecek. Ancak, hiç geç kalmış değilsiniz! Son haftaya geçerken iş konusunda uyum sizin için önemli olacak. İkili ilişkinizde, hislerinize hassasiyet göstermelisiniz. Üçüncü kişilerin yorumları sizin için öncelikli olmamalı… Küçük bir doktor kontrolü sağlık konusunda endişe yaşamanıza etken olabilir.

İKİZLER
Yanlış anlaşıldığınızı düşünmekte haklısınız. Ancak, siz de kendinizi çok iyi anlatıyor değilsiniz. Bu durum hem kendinizi hem de çevrenizi kötü etkiliyor. İş konusunda çevrenizde olan bitene duyarsız kalmamalısınız. Siz, olayları fazlası ile büyütüyor olabilir misiniz? Sorunlar sizi yeterince yoruyor. Bir de sizin kafanıza taktığınız konular durumun daha çekilmez olmasını sağlıyor. Aileden size gelecek destekleri doğru değerlendirmelisiniz. Sorunlardan yakın zamanda kurtulacaksınız. Önemli olan tüm olaylara inanarak sahip çıkmanız.
İş hayatınızda emeğinizin karşılığı olan hak ettiğiniz başarı sizi motive edecek. Fikirlerinizi net ifade etmeyi denemelisiniz. Son iki hafta, ifade konusunda zorlanıyor olacaksınız.

YENGEÇ
Siz ne kadar geçmişe takılırsanız geçmiş sizi o kadar içine çeker. Biten ilişkide evet, karşılıklı duygu vardı. Ancak, bitmesini sağlayan etkiler sizi hiçbir zaman rahat bırakmayacaktır. Şubat ayına baktığınızda size kim ne kadar değer veriyor ona karar verin. Sonrasında siz ne kadar güçlüsünüz ve sorunlara ne kadar dayanabilirsiniz onu düşünün. Beklentide olduğunuz bir olay son hafta da gerçekleşecek. Zihniniz berrak bir düşünce ile iş konusunda bir gelişmeye açılacak. Ailenizde para konusunda önemli bir konuşma olacak. Yaşadığınız zor dönemin etkisini uzun zamandır üzerinizden atamıyorsunuz. Sürpriz seyahat gündeme gelecek ve heyecan için programa konsantre olacaksınız. Duygusal adımlar sizi motive ediyor.

ASLAN
11 Şubat’a kadar Merkür gerilemesi nedeniyle duygusal gerginlikler huzursuz olmanıza neden olabilir. Ani kararlardan uzak kalmaya ve ufak gerginlikleri yok saymaya çalışmalısınız. Ailenizde küçük bir tartışma yoktan yere canınızı sıkabilir. Uyum konusunda siz üstünüze düşeni yapıyor yine de yanlış anlaşılıyorsunuz. Kalabalık ortamlarda içsel gerginlik siz ay içinde tedirgin edecek. Özellikle 25 sonrası heyecana hazır olmalısınız.
Yakın arkadaşlık ilişkileri güçleniyor. Sık sık bir araya geldiğiniz kişiler size keyifli zamanlar geçirmek konusunda ışık oluyorlar…

BAŞAK
Ayın başlangıcı itibariyle moralinizi yüksek tutmalı ve ego ile size yaklaşan kişilere karşı dikkatli olmalısınız. İkili ilişki de önemli kararlar vermek için ikinci haftayı beklemek şart! Belki de doğru olan bir süre kendi iç sesiniz ile hareket etmek… Yalnız olduğunuzu düşünmek için zaman kaybetmeyin. Durumu nasıl değiştirebileceğinize adapte olun. 17-21 tarihleri arasında üst üste ilgilenilmeniz gereken önemli olaylara hazırlıklı olmak en doğrusu.
Beklediğiniz bir para ile ilgili önemli bir haber gelecek. Vadesini bekleyeceğiniz önemli kazançlar sizi mutlu ediyor.

TERAZİ
Yakın bir arkadaşınız size sevindirici bir gelişmeden bahsediyor. Olayın neresinde olduğunu başlangıçta anlamakta zorlanacaksınız, lakin beklemeli ve gelişmeleri takip etmelisiniz. Sosyal konular hareketlilik kazanıyor. Aranan simalar arasında yerinizi alıyorsunuz. Son hafta sizin için oldukça keyifli geçecek. Özellikle davetlerde olma çevrenizde iyi eleştiriler alacak. Kalben kırgınlık yaşadığınız kişiler sizinle iletişime geçiyor.
İlk iki haftanın kısmetli olduğunu hatırlayıp, tüm planlarınızı ona göre yapmalısınız. Yeni anlaşmalar kontratlar ve kazançlar için doğru zaman.

AKREP
İş alanınızda esnek ve yenilikçi yapınız takdir görecek. Sizi engelleyen, enerjinizi aşağı çekecek kişilerden uzak durmalısınız. Başlangıçta tedirgin olduğunuz konuları çözümlemek konusunda önemli bir yardım alacaksınız. Unutmayın, sizin için Şubat ayı itibariyle yaşamda önemli ilerlemeler ve büyümeleri fark ediyor olacaksınız. İş ve kariyer hedefleriniz şekillenmeye başlıyor. Ektiğiniz başarı kazanç olarak size geri dönmeye başlıyor.
Üçüncü hafta içinde karşılaşacağınız bir olay sizi mutsuz etmesine izin vermeyin. Sonuç düşünüldüğünde kısa günün karı olarak gelişmeler sizi motive edecek.

YAY
Olayların merkezinde olabileceğiniz bir aya hazır olmalısınız. Siz istemeseniz de birileri sizi başrol yapabilir. Gergin olduğunuzu hissedecek ve çevrenizle tartışmalar konusunda anlık kızgınlıklar içinde olacaksınız. Kısa vadede uzun planlar yapmamalı, sonuçlarını öncesinde kestiremeyeceğiniz planlar içinde olmamalınız. Ummadığınız anda gelecek olan bir para sayesinde yatırımlarınızı
gözden geçirmeniz gerekebilir. Platonik bağlılık başlangıçta heyecan verici gibi görünse de sonrasında hayal kırıklıkları söz konusu olabilir…

OĞLAK
Dostlarınızla geçireceğiniz kaliteli bir zaman dilimi sizi iş konusunda motive ediyor olacak. Ortak projelerde yer almanız ve bunların içinde sosyal konularında bulunması keyfinizi yerine getirecek. Güven oluşturacağınız bu dönemde size yakın kişilerle önemli çalışmalar yapmaya başlıyorsunuz. Para kazançlarınız günden güne artış gösteriyor. Finansal konularda profesyonel görüşlerden destek alıyor olmanız size iyi geliyor olacak. Farklı sektörlerde fikir sahibi olacak aynı hassasiyetle çevrenizdeki kişilere destek veriyor olacaksınız.
Duygusal olarak karmaşa yaşıyor olmanız tamamen sizin kontrolünüzde. Bir kişinin yakınlığını fark ediyor, aynı duygunun sizdeki etkisini fark edemiyorsunuz. Seçimlerini belki de bir kez daha gözden geçirmelisiniz.

KOVA
7-13 tarihlerinde planlarınız size hareket kazandırmaya devam ediyor. Özellikle aşk konusunda mutlu olacağınız bir zaman dilimi sizi heyecanlandırıyor olacak. Bir seyahat planı size sürpriz olarak geliyor. Keyfini çıkarmalı ve yeni yerler keşfetmek için heyecanınızı hissettirmelisiniz. Ailenizde konu olacak para paylaşımı, bazı tatsız olayları gündeme getirebilir. Son hafta içinde iki telefon konuşması can sıkıntısına neden olabilir. Duyarlı olduğunuz konular size telaş yaratacak olabilir. Sevgi bağlarınız güçleniyor. Uzun zamandır vakit geçirmek istediğiniz kişilerle bir araya geliyorsunuz.

BALIK
Kafanızı kurcalayan bir konuda duygusal davranarak taraflı olduğunuzu hatırlamakta fayda var. Kendinizden çok karşı tarafın tutumu sizi endişelendirecek. Bırakın kim ne düşünmek istiyorsa öyle düşünsün, önemli olan sizin ne yaşadığınız. Su, yolunu mutlaka bulacaktır. Sizin için iş konusunda terfi ya da başarınızla ilgili konuşulduğu kulağınıza gelecek. Şubat ayı size azim ve telaş getiriyor olacak. Kendinizi iyi hissedeceğiniz bir ay huzurlu bir zaman dilimi olarak yaşanacak. Bulunduğunuz ortamlarda iyi enerji veriyor olmanız sürekli isminizin anılmasına neden olacak.