Genel Nilay Yalçınkaya

AJANDA: 7-12 TEMMUZ

Haftanın en cool etkinlik rehberini keşfetmek için galeriye devam edin!

müzikle değişen yaşamalr fotoğraf sergisi

7 Temmuz Salı
SERGİ
Müzikle Değişen Yaşamlar
İmkanları sınırlı çocuklara müzik eğitimi veren Barış İçin Müzik Vakfı’nın çalışmaları bir fotoğraf sergisine konu oldu. Ilgın Erarslan Yanmaz’ın çektiği kareler Metrocity Alışveriş Merkezi’nde sergileniyor. Kapılarını ayrım gözetmeden, müzikle buluşmak isteyen tüm çocuklara açan vakfın Müzikle Değişen Yaşamlar Sergisi 12 Temmuz tarihine kadar görülebilir.
www.barisicinmuzik.org

kuşlar-masterpiece

ATÖLYE-KURS
Masterpiece-Kuşlar

Sanat, müzik, keyif… Size keyifli bir ortamda güzel müzikler eşliğinde, sonunda kendinizi bile şaşırtacak tablolar yapabilirsiniz desek? Üstelik daha önce resim yapmış olmanıza da gerek yok, hatta yapmamışsanız çok daha keyifli olabilir. Masterpiece bir resim kursu değil, resim ile dolu üç saat geçireceğiniz bir keyif seansı. Hem de sonunda evinize, ofisinize götürüp asabileceğiniz, arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz size ait bir eser sahibi oluyorsunuz. Hadi harekete geçin! Taksim Asmalımescit’te bulunan Masterpiece, müziği ve gerekli tüm malzemeleri sizin için sağlıyor. Atölyelere kişi başı katılım ücreti 50 lira’dan başlıyor.
www.studiomasterpiece.com

Jools-Holland

KONSER
Jools Holland-His Rhythm And Blues Orchestra Feat. Marc Almond-Imelda May
BBC2’deki kült televizyon programıyla tanınan piyanist Jools Holland, en az programı kadar şahane orkestrasıyla İstanbul Caz Festivali kapsamında bu akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde olacak. 20 kişilik Rhythm and Blues Orchestra’yla Holland’ın notalarının birleşeceği gecede eğlenceye hazır olun. Konserin açılışını Holland’ın son albümü Sirens of Song’da birlikte çalıştığı, İrlandalı şarkıcı Imelda May yapacak. İngiliz şarkıcı ve söz yazarı Marc Almond’ın da sahne alacağı gecenin bilet fiyatları 56 lira’dan başlıyor.