FASHION GUIDE allmagazine

NETWORK – 2016 İLKBAHAR/YAZ

Network'un yeni koleksiyonunda denizci çizgilerin klasik havası, gücüne kayıtsız kalamadığı siyah ile birlikte çok daha iddialı.

İlkbahar/Yaz 2016 sezonunda gardırobunda casual parçaların rahatlığına daha fazla yer ayıran NetWork kadını, sezon trendlerini farklı tarzda yorumlama konusunda da oldukça başarılı. Denizci çizgilerin klasik havası, gücüne kayıtsız kalamadığı siyah ile birlikte çok daha iddialı.

MODERN YALIN
NetWork İlkbahar/Yaz 2016 sezonunda çabasız şıklığa giden yol, modern ve yalın parçalarla çarpıcı silüetler oluşturmaktan geçiyor. Yaz gecelerinde kalabalıklar arasında fark edilmek için elbise kadar iddialı, pantalon kadar konforlu kırmızı tulumun dinamik yorumu, beyaz elbisenin sadeliği ve saks mavisinin enerjisi sezondaki yerini alıyor.

MACERAPEREST
“The Meaning of Colors” adlı NetWork İlkbahar/Yaz 2016 koleksiyonu, ilhamını renklerden alıyor. Renklerin anlamını ve kişiler üzerindeki etkilerini stile taşıyan koleksiyon, büyük cep detayları, haki ve doğaya gönderme yapan desenlerle, maceraperest ruhu ruhu feminen bir bakışla şehrin sokaklarına taşıyor.

DESEN ETKİSİ
Desenlerin etkisi altına giren NetWork koleksiyonu, baharın vazgeçilmezi floral deseni büyük yapraklarla modern tarzda yorumluyor. Sezonun en önemli trendlerinden bir diğeri çizgi deseni; grafik etki ile zamansızlık arasındaki doğruyu belirliyor. Farklı kalınlıklar ve dikey-yatay çizgiler arasında seçenek çok.