FASHION GUIDE Yunus Başaran

BEYMEN CLUB 2016-17 SONBAHAR – KIŞ

Geçen sezon takipçilerin beğenerek uyguladıkları “Layering” trendi bu sezon da bizleri bırakmıyor gibi görünüyor.

Moda tutkunlarının vazgeçilmezleri arasında olan Beymen Club, modern kadın ve erkeğin tercihleri arasında olmak için elinden geleni yapıyor. Bu konuda oldukça başarılı olan Beymen Club, yeni sezon ürünlerinde “Sıradan olmayın! Rahatlığınızdan taviz vermeyin!” mesajlarını yeterince yüksek sesle söylüyor.

Beymen Club Kadını için ekose desenler, trikolar ve melanj kullanımı 2016-17 Sonbahar – Kış ruhunu yansıtmak için en ince işçilikle çalışılmış. Son yılların gözde trendi işlemelere, kuş ve çiçek desenli baskılara, el örgüsü kazaklara da yer verildiğini gördüğümüz koleksiyon içerisinde Beymen Club Kadını’nın vazgeçilmezi, Goya ayakkabının yeni ve farklı renk seçenekleri de mevcut.

Beymen Club Erkeği için ise göze çarpan ilk şey doğadan ilham alınmış olması. Denim ve comfort fit gömlekler bu sezonda erkeklerin hit’leri arasına girecek gibi. Ve elbette favori trend “layering” etkilerini 2016-17 Sonbahar – Kış koleksiyonunda da görüyoruz. Üst üste giyilen yelek, ceket, pantolon bu akımın bir süre daha devam edeceğini gösteriyor.