Editörün Seçimi allmagazine

ALL SEÇTİ!

Bayram tatili öncesi küçük bir liste yaptık. Ne dinliyoruz, nereye gidiyoruz, hangi kitabı okuyoruz?

ALL editörleri bayram tatili öncesi küçük bir liste hazırladı. Ne dinliyoruz, nereye gidiyoruz, hangi filmi izliyoruz, hangi kitabı okuyoruz?

Nazlı Alaca, Moda Direktörü

Son zamanlarda eve kapanmama neden olan İngiliz gangster dizisi Peeky Blinders’ı herkese tavsiye ediyorum. 1900’lerin başlarında geçen bir dönem dizisi olmasına rağmen, kullanılan müziklerin günümüzden olması şaşırtıcı ve çok iyi!

 

Nilay Yalçınkaya, Güzellik Editörü

Tatilde ne kadar geç yatarsam yatayım mutlaka birkaç sabah gün doğmadan önce kalkıp, plajda boş şezlonglardan birinde yerimi alırım. O büyüleyici manzarayı ve güneşin dakikalar içinde tepeye çıktığını görmek gerçekten tarif edilemez. Fonda da Charlie Puth ft. Wiz Khalifa – See You Again… Ve işte gün! Siz de tatilde kendinizi bu manzarayla ödüllendirin derim.

 

Tuğçe Bahçivangil, Stil Editörü

İlk fırsatta izlemek istediğim filmlerden biri, Ken Loach’un 2016 Cannes Altın Palmiye ödülünü aldığı “I, Daniel Blake” isimli filmi. The Angels’ Share, Looking for Eric, Land &Freedom gibi filmlerinde alt ekonomik sınıfın günlük yaşamlarını ve sorunlarını dillendiren yönetmen, samimiyeti, eğlenceyi ve dramı bir arada işleyerek keyifli bir seyir sunuyor. Son filmini izlemek için sabırsızlanıyorum.

 

Eda İşbilir, Stil Editörü

Nejat İşler’in “Gerçek Hesap Bu” kitabı önerebilirim. Okuyanlardan duyduğum kadarıyla, 16 ila 24 saat içinde biten, klasik cümlelerle soluksuz okunulan bir kitap. Henüz okumadım, ancak okumak için çok heyecanlıyım.

Kübra Özden, Stil Editörü

Harper Lee’nin kitabı, “To Kill a Mockingbird”. Özellikle içerisindeki küçük kız karakteri Scoud, bana hep çocukluğumu hatırlattığı için kitabı tekrar okuma hevesi bende hiçbir zaman bitmiyor. Yaz için, kitap okumayı çok sevmiyorsanız filmini de mutlaka öneririm. Bu zevkten mahrum kalmayın!