Editörün Seçimi allmagazine

1-0 ÖNDEYİZ!

“Aşkım bugün bi’şey mi yapsak ya?” sorusuna “Hayır,” cevabı alan editörün, maç günü itirafları.

 

Erkekler için ekrana kitlenme vakti, OK kabul. “Aşkım bugün bi’şey mi yapsak ya?” gibi sorularımızı bir aylığına içimize atıyoruz demek bu. Buna da OK. Peki can sıkıntısını nasıl çözüyoruz? Alışılagelmiş maç ortamını kendimize göre algılıyoruz tabii ki! Şampiyonanın ilk günü, açılış seremonisini büyük bir ilgiyle izledim. Çünkü renkler, hareketli figürler ve kıyafetler tam anlamıyla bir harikaydı! Benim gibi futbolla ilgisi olmayıp da izlemek zorunda kalan kurbanlardan ve her daim ilham peşinde olanlardansanız, ortak bir deneyim yaşadığımıza bahse girerim!

Fransa’nın ev sahipliğindeki açılış seremonisinde giyilen tamamı püsküllü elbiseleri gördünüz mü? Bu tam da yaz ruhuna uygun parçaların arkasındaki zarif çapraz askı detayları – yakışıklı futbolcuları saymazsak – bir futbol kutlamasından beklenmeyecek seksilikteydi! Konu Avrupa Şampiyonası bile olsa, Fransızların stil işini ciddiye aldığının bir kanıtı gibiydi.

Gelelim maça… Ben tüm bu fantastik ve ilham verici detayları düşünürken maç çoktan başlamıştı, sahada birbirinin aynı şort ve tişörtleri görmekten hayli sıkılmaya başlamıştım. Ama tam on beş dakika maçı sessizce izledim, yeni aldığım aşırı güzel sandaletlerin üzerine yemin ederim! Fakat bir süre sonra sıkıldım, birkaç futbol sorusu sordum ama maalesef aradığım kişiye ulaşamadım. Neticede ben de futboldan anlayabilirdim… Editörümüz Utkan’ın bir önceki yazısında verdiği tarihi bilgileri kullanarak, erkek arkadaşımı etkilemeye çalıştım ama pek etkileyici olamadım. Neyse… Koca bir ayı böyle geçirmeye niyetim yok! Önümüzde maç çok ve ben bir sonrakinde, harika bir püsküllü elbiseyle dikkatleri üzerime çekmeyi planlıyorum. Ne demişler #bizbittidemedenbitmez!

Twist Elbise, 395 TL / V2K Designers Alexis, 2.395 TL / Roman, 399 TL

Twist Elbise, 395 TL / V2K Designers Alexis, 2.395 TL / Roman, 399 TL