BU AY DERGİDE Nilay Yalçınkaya

ZIT KUTUPLAR BİRBİRİNİ ÇEKER

Feminenliğiyle zıtlık yaratan unsurların kadını çabasız seksi gösterdiğine inanan İpek Arnas seksi görünmenin sırlarını anlattı!

ipekrenkli buyuk

“Tavrınız, duruşunuz ve vücut tipinize uygun giysiler seçiyorsanız seksisiniz demektir.” Biz değil, İpek Arnas diyor. Deri, parlak ya da transparan detaylarla kombinleri taçlandırmanın da seksi bir vurgu yaratacağını söylüyor. İpek, modanın en seksi hareketi olarak boyfriend jean ve gömlekleri ilan ediyor. İpek’in kendi ismini taşıyan markasının koleksiyonunda rahatlık ön planda. Cut out detaylar, omuzları açıkta bırakan elbiseler ve miniler, cool ve seksi kombinlerin anahtarları.

_U6A5826

PARIS, FRANCE - SEPTEMBER 27:  A model walks the runway during the Mugler show as part of the Paris Fashion Week Womenswear Spring/Summer 2015 on September 27, 2014 in Paris, France.  (Photo by Francois Durand/Getty Images)

“Balmain, Mugler, Acne Studios, Tom Ford en seksi bulduğum koleksiyonlardan. Ortak noktaysa kadınsı hatlara vurgu yapılıyor olması. Deri ve transparan kumaşlar ve aksesuar tercihleriyle seksapelite ön plana çıkarılıyor.”

NEW YORK, NY - MAY 04:  Kendall Jenner attends the "China: Through The Looking Glass" Costume Institute Benefit Gala at the Metropolitan Museum of Art on May 4, 2015 in New York City.  (Photo by Dimitrios Kambouris/Getty Images)

“Yeşil Calvin Klein elbisesi ile Kendall Jenner, senenin en seksi kırmızı halı görüntüsünü verdi. Vücudu saran elbisesiyle seksi ve şık görünüyordu. Tek bir noktada ve farklı bir bölgede dekolteye yer vermek görünüme seksi ve farklı bir hava katıyor.”