BU AY DERGİDE Debora Zakuto

TEMMUZ AYI BURÇ YORUMLARI

Temmuz'a merhaba! Burcunuzun Temmuz için ne söylediğini merak ediyor musunuz? Yıldızların sürprizlerini Astrolog Çelebi Çiçek yorumluyor.

SAO PAULO, BRAZIL - APRIL 02: Gisele Bundchen walks the runway during the Colcci show at Sao Paulo Fashion Week Summer 2014/2015 at Parque Candido Portinari on April 2, 2014 in Sao Paulo, Brazil.  (Photo by Fernanda Calfat/Getty Images)

AYIN BURCU: YENGEÇ
Hoş mizaçlı, duygusal, eğlenceli, evine ve çocuklarına düşkün yapısıyla tanınan Giselle Bündchen, burcunun tüm özelliklerini yansıtıyor.

KOÇ:

Haraketli olan ay, hedeflerinizi netleştirmek konusunda size yardımcı olacak. İşlerinize gösterdiğiniz hassasiyet motivasyonunuzu yükseltiyor. Arkadaşlık ilişkilerinizde doğru kelimeleri cümleye dönüştürürken dikkat şart.

BOĞA:

Katılacağınız bir davette, uzun zamandır görmediğiniz eski bir arkadaşınızla bir araya geleceksiniz. Onun hayatındaki değişimi görünce keyfiniz yerine gelecek. Genel anlamda paylaşımlarınız çoğalıyor ve ilişkileriniz güçleniyor.

İKİZLER:

Özel yaşamınızda gerçekten güven duyduğunuz kişilerden gelecek fikir ve öneriler eş ya da sevgilinize olan yaklaşımınızı çok olumlu bir yönde değiştirebilir. Kendinize olan güveniniz ve yükselen farkındalığınız doğru kararları kolaylıkla almanızı sağlayacak.

YENGEÇ:

Bu ay içinde bilinçaltınız adeta sesleniyor olacak size… Bu sese kulak verin ve sizi yönlendirdiği doğrultuda ilerleyin. Yaşam size yeni başlangıçlar hazırlıyor, hiçbir şeyi ertelemeyin. Değişim size her anlamda çok iyi gelecek.  

ASLAN:

Özel yaşamınızda eşiniz ışığınızla aydınlanırken aşk, emek, sabır size gerçek ve sonsuz mutluluğu yakalatacak. Kısa mesafelerde büyük ve keyifli seyahatler uzun zamandır hayal ettiğiniz huzuru yansıtıyor olacak.

BAŞAK:

Duygu ve arzularınızın güçlendiği bir ay ile karşılaşıyorsunuz. Arzularınızın esiri olarak hareket ederseniz anlık hevesler var olan ilişkinizde ihanetin sarsıcı etkilerine ve bitişlere neden olur, dikkat! Belli ki, biraz akışta olmakta fayda var.

TERAZI:

Kimsenin iyi niyetinizi suiistimal etmesine izin vermeyin… Size gerçek dostlarınız yeter. Yüzü gülen yüreği kıskançlıkla bezenmiş özü farklı sözü farklı kişilerle yollarınızı ayırmalı, kimsenin enerjinizi düşürmesine izin vermemelisiniz.

AKREP:

Konuşmak yerine yazılı ifadeyi deneyin ve başarın. Sizin için önemli olan her şeyi sahiplenen tavrınız hemen herkese hadlerini bildirmenizi sağlayacak. Aşk konusunda kendinizi iyi hissedeceğiniz bu ay sizi mutlu ediyor.

YAY:

Ayın ilk iki haftası işinizle ilgili her konuda detaylara önem vermeli var olan şartları iyileştirmek için ayağınıza gelen şansı değerlendirmelisiniz. Para konusunda kendinizi iyi hissedeceksiniz.

OĞLAK:

İş hayatınızda finansal konularda yaşanan krizler sona eriyor ve kazancınız artıyor. Kabuklarınızı kırın ve içinizde var olan gücü dış dünyaya yansıtın. Şans ise iyi gelirken hedefleriniz netleşiyor.

KOVA:

Zorluklar aşılmak içindir ilkesi ile hareket eder tevekkül ve kabullenişin idrakinde olursanız her şey sizler için çok daha olumlu ilerleyecektir. Eskiye ait ne varsa sizi yoran, kıran, yanıltan arkanızda bırakıp yaşama yepyeni bir sayfa açabilirsiniz. 

BALIK:

İş hayatınızda aynı sektörde bulunduğunuz insanlardan ortak projelerle ilgili finansal getirisi yüksek teklifler alabilirsiniz. Kabul edin ve disiplinli bir şekilde çalışarak kariyer hayatınızı iğne oyası ile işler gibi işleyerek yeniden şekillendirin.