BU AY DERGİDE Nilay Yalçınkaya

TEK BİR DEKOLTE YETER!

Giysilerin duygulara doğrudan etki ettiğini söyleyen Nihan Topaloğlu, özgüveninizi arttıracak her kıyafetin kendinizi daha seksi hissettireceğinin altını çiziyor.

Latelier SS99621

Topaloğluna göre modanın en seksi hareketi 16. yy’da Viktoryen giyiminin vazgeçilmez unsuru olan korseler! Ayrıca Yves Saint Laurent’in ‘Le Smoking’ diye tanımlanan ve kadınlar için tasarlanan takım elbisesi de maskülen havayı vurgulaması açısından son derece seksi bir adım! L’atelier Caché çatısı altında tasarımlarını hazırlayan Nihan’ın koleksiyonunda rahatlığın yanısıra kadının kendini güçlü hissetmesi de amaçlıyor. Bu yüzden ağırlıklı olarak silüete vurgu yapan tasarımlar yapıyor. Streç, deri, dantelli elbiseler ve ceketleri koleksiyonun en iddalı parçaları.

LONDON, ENGLAND - SEPTEMBER 15:  A model walks the runway at the Tom Ford Spring Summer 2015 fashion show during London Fashion Week on September 15, 2014 in London, United Kingdom.  (Photo by Catwalking/Getty Images)

“Formlar ve silüetler eskiye göre çok değişse de seksi kadın ve tasarımcı dendiği zaman benim aklıma her zaman Tom Ford gelir. Kadın vücudunu dışında, kadınları da çok iyi tanıdğını düşünüyorum.”

BEVERLY HILLS, CA - JANUARY 11:  Actress Kate Hudson attends the 72nd Annual Golden Globe Awards at The Beverly Hilton Hotel on January 11, 2015 in Beverly Hills, California.  (Photo by Jason Merritt/Getty Images)

“Kate Hudson’ın Golden Globe ödül gecesinde giydiği beyaz Versace elbise en seksi ve şık görüntülerden biriydi. Elbisenin yanlardan açık olması, bel hattına vurgu yapması ve taş detayları son derece çekici bir görüntü ortaya koyuyor.”