BU AY DERGİDE Nilay Yalçınkaya

SEKSİ OLMAK YA DA OLMAMAK…

Achelya Uluchay markasının tasarımcısı Açelya Uluçay seksi görünmenin sırlarını açıkladı. Tasarladığı bikini ve mayolarla, sahillerin en göz alıcı ürünlerini ortaya koyan Açelya, dünya podyumlarının ve kırmızı halının da en iyilerini seçti. Ayrıntılar haberimizde! Hazırlayan: Sinem Gürleyük

_P5A1354 copy copy

Stil sahibiyseniz seksisiniz!
London College of Fashion ve Central Saint Martins’de eğitim aldıktan sonra mayo, bikini ve plaj kıyafetleri tasarlamaya başlayan Açelya Uluçay seksi bir kombin yapmanın yolunun stil sahibi olmaktan geçtiğini söylüyor. Bir kombinde farklı tarzlardan, birbirine uymayan parçaları birleştirmek, tek başına seksi olan parçayı yok edebilir diye uyarmayı da ihmal etmiyor. Açelya’nın Achelya Uluchay markası altında City Heat adını verdiği koleksiyonunun deri görünümlü İtalyan mayo kumaşları bize göre onun koleksiyonun en can alıcı noktası. Derin tül dekoltesiyle yüzücü kesim Sydney mayo da plajda kendinizi daha iyi hissettirecek cinsten. Markanın her koleksiyonun oldukça cesur olduğunu söyleyebiliriz.

PARIS, FRANCE - SEPTEMBER 25:  A model walks the runway at the Balmain Spring Summer 2015 fashion show during Paris Fashion Week on September 25, 2014 in Paris, France.  (Photo by Catwalking/Getty Images)

“Dünya podyumlarında 2015 yazının en seksi görüntüsü Balmain koleksiyonuna ait. Sert ama feminen çizgisi oldukça etkili. Ayrıca Balenciaga’nın maskülen formları ve Saint Laurent’in özgür ruhlu tasarımları da son derece çekici.”

51746907 Celebrities attend the Chopard Party during the 68th annual Cannes Film Festival on May 18, 2015 in Cannes, France. Celebrities attend the Chopard Party during the 68th annual Cannes Film Festival on May 18, 2015 in Cannes, France. Pictured: Adriana Lima FameFlynet, Inc - Beverly Hills, CA, USA - +1 (818) 307-4813 RESTRICTIONS APPLY: USA/AUSTRALIA ONLY

“Chopard’ın Cannes partisinde beyaz Thierry Mugler elbisesini, gold Giuseppe Zanotti stilettoları ile tamamlayan Adriana Lima bu sene kırmızı halının en seksi ismiydi!”