BU AY DERGİDE Nilay Yalçınkaya

İLK GÖRÜŞTE AŞK

Özge’yi her yerde yüzündeki kocaman gülümseme ve ışıldayan gözleriyle tanıyabilirsiniz. Enerjisi son derece yüksek olan ve hayata hep olumlu tarafından bakan Özge’nin bu hali yüzüne de yansıyor. Bebeksi cildi, belirgin elmacık kemikleri ve düzgün yüz hatlarıyla dikkat çekiyor. Günlük hayatta neredeyse hiç makyaj yapmıyor. Onun için güzellikte esas olan temizlik. Yazı: Nilay Yalçınkaya

_DSC9256

Önceliği: Bakım
Bakım ürünleri Özge’nin en sevdiği kozmetikler arasında. Nemin, güzel ve sağlıklı bir cilt için şart olduğuna inanıyor. Yüzü, vücudu ve dudakları için düzenli olarak nemlendirici kullanıyor. Boş zamanlarında evde kaldığında kendini şımartmak ve rahatlatmak için SPA bakımlarını uyguluyor.

_DSC9574

Çabasız güzellik
Işıl ışıl görünen doğal kahverengi saçlarında boya yok. Daha önce bir kere kızıla boyatmış olsa da şimdi doğal renginden çok memnun. Yeşil ve bordo renkleri saçta görmeyi çok sevse de henüz buna cesaret edemiyor. İnce telli saçlarına hacim veren ürünler vazgeçilmezleri arasında. Saç bakımında tercihi doğal içeriklere sahip ürünlerden yana. Aveda ürünlerini severek kullanıyor. İnce telli ve uzun saçlara sahip olan Özge, saçlarının ağırlaşmaması ve havalı görünmesi için tuzlu su ve hacim spreylerini kullanıyor. Haftada iki kere maske yapıyoyor. Saçlarının ısıdan zarar görmemesi için fön ve saç şekillendiricileri pek kullanmıyor.

_DSC9492

Taze ve temiz
Parfümde tercihi her zaman taze ve temiz kokulardan yana. Çok fazla şekerli kokulardan hoşlanmıyor. Kendini iyi ve güvende hissettiren kokuları tenine taşıyor. Parfümünü kulak arkası ve el bilekleri gibi nabız atışlarının daha hızlı attığı bölgelere sıkarak daha kalıcı olmasını sağlıyor.