BU AY DERGİDE Nilay Yalçınkaya

HEP YENİ KAL ÇEŞME

Yazın en gözde tatil cenneti Çeşme’ye olan sevgimiz artarak devam ediyor. Çünkü eski mekanları kalitesini koruyor, yeniler tatile renk katıyor bizim de kalp atışlarımız sürekli hızlanıyor! Hazırlayan: Sinem Gürleyük

6- Marge Hotel Giriş2

Güneş bahçesi
Marge Hotel, tatilde gündüz huzur, gece eğlence arayanları bekliylor. Niye mi? Yeşiller içindeki avlusu gündüz kitabınızı okuyup, kısa şekerlemeler yapıp, leziz yemeklerin tadına bakıp, güneşin ve havuzun tadını çıkarabilmek için küçük çaplı bir cennet sunuyor. Aynı avlu güneş battıktan sonra ise 120 kişilik bir restorana ve parti adresine dönüşüyor. Akşam yemeğinde tazecik balıkları, mezeleri, denemeyi ihmal etmeyin. Otelin dekorasyonunda geleneksel Çeşme evlerinin ruhu, bugünün lüks ayrıntıları ile bütünleşirken, antika parçalar tarihin zarafetini şimdiye taşıyor. Mekan aynı avluya bakan iki farklı yapı içinde 25 odasıyla hizmet veriyor.
Ilıca’da konumlanan otelin 400 metrekarelik SPA’sı da bölgenin en iyilerinden. Konforlu masaj odaları, şifalı Ilıca suyu ile doldurulmuş havuzu ile tatilde kendinizi şımartmanız için imkan sunuyor. Ortasında barı bulunan, 20 kişilik jakuzi ise yaz partileri için eğlenceli bir alternatif! Kalabalıktan uzakta, sıradan butik otellerden çok ötede olan Marge Hotel deniz havası, servisi, deneyimli personeli ve kusursuz hizmet kalitesiyle, şık, konforlu ve lüks tatilin kapılarını aralıyor. Deneyin deriz.

7- Marge Hotel Avlu gece

Püf noktası: Butik otel sakinliği ve huzuru beş yıldızlı otel odası konforuyla Çeşme’de sadece burada buluşuyor.

Adres: 5117 Sok. No:1 Ilıca, Çeşme
Tel: (0232) 723 51 00