BU AY DERGİDE Nilay Yalçınkaya

EYLÜL AYI BURÇ YORUMLARI

Burcunuzun Eylül ayında neler söylediğini merak ediyor musunuz? Eylül size nasıl yenilikler, güzellikler getirecek, nelere dikkat etmeniz gerekiyor, yıldızların sürprizleri neler Astrolog Çelebi Çiçek yorumluyor.

NEW YORK, NY - APRIL 19:  Blake Lively attends "The Age of Adaline" premiere after party at The Metropolitan Club on April 19, 2015 in New York City.  (Photo by Jamie McCarthy/Getty Images)

Blake Lively
25 Ağustos 1987 doğumlu olan Blake Lively, gerçek bir Başak burcu. Fiziksel olarak çekici bir görünüme sahip olan Başak burcu kadınları, hırslı ve pes etmeyen özellikleriyle de biliniyor.

KOÇ:
Aşk hayatınızda yeni macera arayışları içerisine giriyor, yeni heyecanlar duyma arzusu taşıyorsunuz. Değişim size bir bakıma iyi gelecek ve motive olmanıza yardımcı olacak.
BOĞA:
İş yaşamınızda yeni plan ve projeler yapabileceğiniz bir dönem. Bu planları geliştirmek, tanıtmak için bazı kişilerden yardım ve destek isteyebilirsiniz. Duygusal olarak iyi bir döneme hazırlıklı olmalısınız…
İKİZLER:
Finansal olarak kazancınızda süreklilik var. Ayın ikinci yarısında karlı yatırımlar yapabilirsiniz. Özelikle gayrimenkule yapılacak yatırım sizler için oldukça karlı sonuçları beraberinde getirecektir.
YENGEÇ:
Kariyer hayatınızın en güçlü ve etkili ayı başlıyor sizler için. Kendinize olan güveniniz sizleri başarıya taşıyor. Yaptığınız işte itibarınız her geçen gün daha da artacak. Yatırım planlarınız gündeme geliyor.
ASLAN:
Aşk hayatınızda istikrarlı ve şanslı bir ay. Fakat iletişime önem vermeniz koşuluyla… Yeter ki küçük meseleleri büyük sorun haline getirmeyin ve kimsenin de ilişkiniz üzerinde söz sahibi olmasına izin vermeyin.
BAŞAK:
Ay boyunca iş değiştirmek ve yeni bir işe yönelmek için acele kararlar vermemelisiniz. Var olan şartları korumak ve geliştirmek için kararlar almalısınız.  Aşk hayatınızda heyecan keyfinizi yerine getiriyor.
TERAZİ:
Bu ay, kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Bu durum, enerjinizde ve fikirlerinizde güçlü olmanıza etken olacak. Rakiplerinize gözdağı veriyorsunuz. Doğal davranın. Başarı size iyi gelecek, ruhsal olarak güçleniyorsunuz.
AKREP:
Sevdiğiniz kişiye duygularınızı tam olarak açıklayamıyor ve içinize atıyorsunuz. Ancak gereksiz şüpheciliğiniz hem onu hem sizi üzüyor. Açık ve net bir dille konuşmanız kendi yararınıza olacak. Yaptığınız kıskançlıklar karşınızdaki kişiyi artık yıldırıyor.
YAY:
Eylül ayı aile içinde veya işyerinizde oldukça asabi ve sert görünümlüsünüz. Hırsınızdan dolayı uzun süreli dostluklarınızı sonlandırabilirsiniz. Bunun için üzülen yine siz olacaksınız. Hesabınızı iyi yapmalısınız. Biliyorsunuz ki son pişmanlık fayda etmiyor.
OĞLAK:
Adaletli ve savunmacı yönünüz ortaya çıkıyor. Aşk konusunda önemli düşünceler içindesiniz. Birlikte olduğunuz kişinin davranış biçimi, sizi olumlu motive ediyor. Seviyor ve seviliyorsunuz. Ortaklıklar konusunda, yaratıcılığınızdan faydalanabilirler.
KOVA:
Her şeye rağmen, duygularınızla enerjinizi istediğiniz gibi kullanacaksınız. Değişik duygularla hareket edeceksiniz. Yaşam pencerenize açılan bütün güzelliklere önem vereceksiniz.
BALIK:
Duygusal olarak zor bir dönem var önünüzde. İlişkinize kimseyi karıştırmayın. Bu konularda yapılan her farklı yorum, içinde bulunduğunuz sorunlu durumu daha da çıkmaza götürebilir.