BU AY DERGİDE Nilay Yalçınkaya

ÇEKİM ANAYASASI

Seksi olmanın sırlarını öğrenmeye devam ediyoruz. Tasarımcı Gülçin Çengel'in bu konudaki 'tavrı' net!

gulcin cengel2 x copyd

Tavır her şeydir!
Özgür, özgün tasarımlarıyla her daim gönlümüzü fetheden Gülçin Çengel seksi bir kombinin kapısını ancak kendini tanıyanların açabileceğini söylüyor. Bir jean ve bir tişörtle de seksi olunabileceğine inanan Gülçin, asıl önemli olanın tavır olduğunu anlatıyor. İlla kendinizi derin dekoltelere, kırmızılara boğmanıza gerek yok diyor yani! Modanın en seksi hareketi ne diye sorduğumuzdaysa; “Moda hareketi olarak sınırlandıramam; sert, keskin ve bir o kadar da dengeli olması sebebiyle edgy duruşları seksi buluyorum,” diyor. Gülçin’e göre seksi görünmek için modada öncü olmak şart! Kendi ismini taşıyan markasının son koleksiyonunda elbise ve bluzların üzerine giyilen harness’lar Gülçin’in koleksiyonunun öncü parçası.

PARIS, FRANCE - SEPTEMBER 28:  Model Cara Delevingne walks the runway during the Givenchy show as part of the Paris Fashion Week Womenswear Spring/Summer 2015 on September 28, 2014 in Paris, France.  (Photo by Pascal Le Segretain/Getty Images)

“Modern, edgy ve dinamik, marka kimliklerine özgü bir seksilik anlayışı yarattıkları için Givenchy ve Balmain en seksiler.”

NEW YORK, NY - MAY 04:  Cara Delevingne attends the "China: Through The Looking Glass" Costume Institute Benefit Gala at the Metropolitan Museum of Art on May 4, 2015 in New York City.  (Photo by Larry Busacca/Getty Images)

“Cara Delevingne, Met Gala’da giydiği, tarzıyla uyumlu Stella McCartney tulumu ile açık ara 2015’in en seksi kırmızı halı görüntüsünü verdi. Yine Met Gala’daki Kendall Jenner’ın Calvin Klein yeşil elbisesi; Sienna Miller’ın da Thakoon kırmızı işlemeli smokini diğer seksilerdi.”

NEW YORK, NY - MAY 04:  Sienna Miller attends the "China: Through The Looking Glass" Costume Institute Benefit Gala at the Metropolitan Museum of Art on May 4, 2015 in New York City.  (Photo by Larry Busacca/Getty Images)

ISTANBUL, TURKEY - OCTOBER 17:  A model walks the runway at the Gulcin Cengel show during Mercedes Benz Fashion Week Istanbul SS15 at Antrepo 3 on October 17, 2014 in Istanbul, Turkey.  (Photo by Ian Gavan/Getty Images for IMG)

Gülçin Çengel Runway