BU AY DERGİDE Debora Zakuto

ARALIK YILDIZLARI NE VADEDİYOR?

Yılın son ayında yıldızların hazırladığı sürprizleri Astrolog Çelebi Çiçek yorumluyor.

ST. PAUL, MN JULY 26: Katy Perry performs at the 2015 Starkey Hearing Foundation So The World May Hear Gala at the St. Paul RiverCentre on July 26, 2015 in St. Paul, Minnesota.(Photo by: Adam Bettcher/Getty Images for the Starkey Hearing Foundation)

Katty Perry tutkulu, gerçekçi, kararlı ve sabırlı kişilik özellikleriyle Akrep burcunun tüm özelliklerini yansıtıyor.

KOÇ:
Ayın ilk haftasında olaylara tarafsız ve mantıklı bakmakta zorlanabilirsiniz. Özellikle maddi başlıklı konular ya da aşk hayatınızı ilgilendiren başlıklarda güç mücadelelerine dikkat etmelisiniz.
BOĞA:
Aralık ayında duygularınız hareketleniyor. Bunu ortaya çıkarmamaya çabalar gibi bir haliniz var. Duygularınızı açığa vurma huyunuzu bırakmış görünüyorsunuz. Kötü hisleri dinlemekten vazgeçin.
İKİZLER:
Yeteneklerinizi, kullanabilecek olanaklar belirliyor. Bu şartları fırsata çevirip kişisel alanda çok şey yapabilirsiniz. Bütçenizi denkleştirmeye çalıştığınız bu dönem, beklediğiniz paralarda akıcılık söz konusu olacak.
YENGEÇ:
Rehber niteliğindeki kişilere akıl danışmak ve diğerlerine de rehberlik etmek için çok uygun bir dönemdesiniz. Siz elinizdekilerden verin ki size de ihtiyacınız olan gelsin.
ASLAN:
2016’ya yönelik planlarınız tutacak. Dış ülkelerle yapmış olduğunuz anlaşmalar ticari hayatınıza hareket katacak. Aralık ayı yatırım planlarının düzgün ilerlediği bir dönem olacak.
BAŞAK:
Hayatın keyifli yanları size hoş zamanlar getirecek. Kendinizi serbest bırakmalı, kısıtlamaları aşmaya çalışmalısınız. Yaratıcı yanlarınızı geliştirebileceğiniz olanaklarla çok şey başarabilirsiniz.
TERAZİ:
Para durumunuzu ciddiye alarak yeni planlar yapmalısınız. Kontrollü ilerlemeniz gereken bu süreci, daha uzun vadeli düşünmenizde yarar var. Birçok değişim planı aralık ayına denk geliyor olacak.
AKREP:
Sizi yakından tanıyanlar son zamanlardaki durgun halinizin, arkadaşlar arasındaki küçük tartışmalardan kaynaklandığını düşünüyor. Bu kadarla sınırlı olmadığını gizlememeniz gerekiyor.
YAY:
Aralık ayında çeşitli konular karmaşık şekilde karşınıza çıkabilir. Güçlü kişiliğiniz sayesinde birçok sorunu ve olayı mıknatıs gibi çekiyorsunuz. Ama olayların üstesinden kolaylıkla gelebileceksiniz.
OĞLAK:
Küçük bir hatanın sizi huzursuz edeceğini fark edeceksiniz. Fazla panik yapmamaya ve olayları işin akışına bırakmaya çalışın. Kontrol sizde olduğu sürece sorunların üstesinden geliyorsunuz.
KOVA:
Gereksiz endişeleriniz yüzünden hem kendinizin hem de sevdiklerinizin tadını kaçırıyorsunuz. İş ilişkilerinde kurduğunuz dostluklardan genellikle zarar görmeniz, sizi insanlara karşı daha mesafeli biri haline getirmiş.
BALIK:
Ani gelişmeler karşısında önce paniğe kapılabilirsiniz. Ancak cesur davranırsanız ilginç çözümler bulabilirsiniz. Yatırımlar ve paraya dair alanlarda kendinizi bile şaşırtacak bir değişime gidebilirsiniz.