ALL MEN Ezgi Şuekinci

ORLEBAR BROWN, İSTİNYEPARK’TA!

İlk kez 2016 yılında Doğuş Perakende Grubu ile Türkiye’ye giriş yapan Orlebar Brown, artık İstinyePark’ta misafirlerini ağırlayacak.

Geniş ürün yelpazesi, stil ve fonksiyon sahibi tasarımlarıyla dikkat çeken Orlebar Brown, yeni mağazası İstinyePark’ta açtı. Hem mayo ve günlük giyim konseptlerini tek çatı altında buluşturan hem de konforun ve şıklığın önemli adreslerinden olan marka, stil düşkünü erkeklerin en çok tercih ettiği markaların başında geliyor. Orlebar Brown, “yüzerken giyilebilir şortlar” adını verdiği ürünleriyle de fark yaratıyor. Marka, fonksiyon ve tasarım harikası bu şortlar ile plajda ve havuz başında erkeklerin imdadına yetişiyor. Şort görünümlü mayolar ile erkekler, gündüzden geceye hızlı bir geçişin anahtarına sahip oluyor.

Lüksün ve kalitenin adresi Orlebar Brown, yalızca plaj stiline değil günlük kombinlere de eşlik ediyor. Riviera şortlardan pantolonlara, eşofmanlardan ceketlere, polo yaka tişörtlerden ayakkabılara kadar bir çok ürünün bulunduğu yelpazede şık tasarımlar erkekleri bekliyor. Ayrıca markanın 2018 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu’na ait renk ve desenler, 1960’ların klasik Amerikan sörf görünümlerine göz kırpıyor. Orlebar Brown koleksiyonunu keşfetmek üzere mağazalarına davetlisiniz.

YAZI EZGİ ŞUEKİNCİ