ALL MEN Yunus Başaran

BRAUN’DAN ERKEKLERE ÖZEL

Braun Vücut Bakım Ailesi'ne erkeklere özel iki yeni üye katıldı.

Günümüzde kadınlar ve erkeklerin paylaşmadığı az şey kaldı. Erkekler kadınların kozmetiklerini, saç şekillendiricilerini yada kadınlar erkeklerin kıyafetlerini kullanabiliyorlar. Gündelik hayatlarımızda eşitliği yaşıyoruz. Peki ya şimdi vereceğim örneği hiç düşündünüz mü? Erkek arkadaşınız veya erkek kardeşiniz sizin epilasyon aletinizi kullanmak istese ne tepki verirsiniz?

Erkek vücudu anatomisi gereği kılllı bir yapıya sahip ve kıllar sıcak yaz mevsiminde büyük bir problem. Erkeklerin neden kıllarından kurtulmak isteyeceğinien iyi kadınlar anlar doğal olarak. Koku, ter faktörleri vs.

Untitled-Braun vücut bakım ailesine iki yeni ürün ekledi; BG5010 ve BGK7050. Braun Body Groomer BG5010 jiletli traş seti, vücut ve yüz traşlarınıda sinek kaydı istemezseniz eğer 0,6 m, 3 mm ve 8 mm olmak üzere üç farklı boyda alıyor. Entegre edilmiş beş adet Gillette Fusion bıçağı da sıyrık ve kesik olmadan en pürüzsüz sinekkaydı traşı sizlere sunuyor.

Braun Body Grooming Kit BGK7050 ise diğerinden farklı olarak, kadınlar için sunulmuş epilatörlerin bir benzer. Üzerindeki 40 adet cımbızla kılları kesmeden vücuttan ayırıyor. Islak ve kuru kullanım olanağı da sunulan bu ürün ilevücut kıllarını kısaltmak isteyenleri de düşünülülerek trim başlığı da sunulmuş. Sporcuların oldukça hoşuna gideceğinden emin olduğum bu alet bir ilk.