ALIŞVERİŞ Debora Zakuto

YARATICILIĞIN ADRESİ İNCİ

İnci Deri 2016-17 Sonbahar/Kış koleksiyonunda Up & High ve Basic gruplarıyla vazgeçilmezimiz olmaya hazırlanıyor.

‘Müşteri memnuniyeti’ felsefesi ve yüksek trend anlayışıyla 100 yıldır moda dünyasında adından söz ettire İnci Deri’nin 2016-17 Sonbahar-Kış Koleksiyonu’nda modern çizgiler ilham veren aksesuarlarla tamamlanırken; zamansız moda anlayışı yeniden yorumlanıyor. Sezonsuz parçalardan oluşan koleksiyonda, natürel detaylar öne çıkıyor. Birçok farklı temanın bir araya geldiği koleksiyonda bu hafta radarımıza kadınlarda Up & High, erkeklerde ise Basic grubu taklıyor.

Cesur tarzıyla yeniliklerden ilham alan kadınlar için hazırlanan Up & High grubunda özel materyaller ve kesik yılan baskılı deriler gösterişli modelleri özenle süslerken; sivri burunlu botlar ve ayakkabılar gösterişi en üst seviyelere taşıyor. Yeşil, bordo ve siyah tonların hakimiyeti altında olan Up&High Grubu’nda, özgün tasarımlar soğuk ayların vazgeçilmez renkleriyle göz kamaştırıyor. Şık dokunuşlarla zenginleştirilmiş çizmeler ve snake modeller, sade kombinleri iddialı parçalarla tamamlamayı sevenlere hava katıyor.

Ayrıca İnci Deri’nin 2016-17 Sonbahar-Kış Koleksiyonu; moda trendlerindeki yenilikleri de erkek modellerindeki özgün ve minimal detaylarla ortaya koyuyor. Rahat ve kullanışlı modelleri çarpıcı tasarımlarla buluşturan koleksiyon, stil sahibi erkeklerin beğenisine sunuluyor. Koleksiyondaki Basic Grubu; zamansız parçaları, güncel bir yorumla stiline yansıtmayı tercih eden erkeklere hitap ediyor. Günümüze adapte edilmiş kullanışlı parçalardan oluşan bu grup oxford ve derby ayakkabılar,  loaferlar, rahat kalıplarda hazırlanmış botlar öne çıkarken; sezonun yükselen trendlerinden sneakerlar vazgeçilmezler arasında yerini koruyor.

İnci Deri Sonbahar/Kış sezonu ürünlerine www.incideri.com’dan ulaşabilirsiniz.