ALIŞVERİŞ Debora Zakuto

ROSIE’DEN HEDİYELER

Rosie Huntington-Whiteley’nin, Marks & Spencer için hazırladığı Rosie for Autograph koleksiyonu Sevgililer Günü’nde baş döndürecek.

Feminen şıklığı öne çıkarmak isteyenler için tasarlanan saten iç giyim koleksiyonuna pembe, gri ve mavi tonlarında renkler hakim. Seksi dantel detayların öne çıktığı özel koleksiyonda bordo, lacivert, mor, siyah renk alternatifli iddialı takımlar da mevcut.

Fransız danteli detayı, vintage etkili takımlarda Sevgililer Günü için mükemmel bir seçenek. Vintage detayların dantel ve ipekle buluştuğu takım, koleksiyonun en göz alıcı ve sofistike parçalarından biri. Pastel renklerin geçiş yaptığı Marks & Spencer Rosie for Autograph  koleksiyonunda yer alan çiçek desenli parçalar da feminen ruhu yansıtıyor. Rahat ve kullanışlı parçalar farklı seçenekleriyle her stile uyum sağlıyor.

all-marksandspencer-adv2

Marks & Spencer Active koleksiyonu, fit görünmek isteyenler için alternatifli parçalar sunuyor. Baskı desenler ile hazırlanan, vücut şekillendirici taytlar Marks & Spencer Active koleksiyonunda başrollerden sadece biri. Marks & Spencer Active koleksiyonu İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya mağazalarında satışta.

all-marksandspencer-adv