ALIŞVERİŞ NUR EDA İŞBİLİR

NETWORK İLE YAZ DAVETLERİ İÇİN HEYECANLI BEKLEYİŞ

Havaların ısınmasıyla davetlerin artmaya başladığı bu özel günlerde şıklık yarışına girenler için NetWork’ten önerilerimiz var.

Yaz gecelerinin vazgeçilmez davetlerine sayılı günler kaldı. Havaların ısınmasıyla eğlencenin artmaya başladığı bu özel günlerde şıklık yarışına girenler için NetWork’ten önerilerimiz var: Sportif, maskülen, klasik ya da genç… Detaylara iddia katan aksesuarlar ise stillere eşlik ediyor. NetWork kadın koleksiyonunda gösterişli elbiseler ve cool tulumların yanı sıra davetlerin vazgeçilmezi Little Black Dress, NetWork Black serisinin favorisi olarak karşımıza çıkıyor. Erkek koleksiyonunda ise renkli smokinler kendine özgü stilini davetlere taşımak isteyenlere hitap ederken taş düğmeli smokin gömlekler sezonun en iyi tamamlayıcısı. Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için üstüne tıklamanız yeterli. Network.com.tr bir adım ötenizde.

NETWORK1

Yaz gelince davetler de hız kazandı! NetWork Black koleksiyonu ile geceye imzanızı atabilirsiniz. Yazın vazgeçilmezi beyaz ise tabii ki başrolde!

Ürünlerin detayları için;

KADIN MODEL: Siyah gömlekbeyaz ceketbeyaz pantolonayakkabıçanta
ERKEK MODEL: Smokinkravatgömlek

NETWORK2

Aksesuarlarla hareketlendirebileceğiniz kırmızı NetWork tulum, kalabalıklar arasında fark edilmek istediğiniz geceler için mükemmel seçim.

Görseldeki ürünlere gitmek için;

KADIN MODEL: Kırmızı straplez tulum
ERKEK MODEL: Gömlekceketpantolonkemer

NETWORK3

Maskülen takımların kendinden emin tavrıyla gündüzden geceye devam etmeye hazır olun! Çünkü geceler yazın çok daha iddialı!

Ürünlere detaylı bakmak için;

KADIN MODEL: Beyaz asimetrik elbise
ERKEK MODEL: Polo yaka tişörtkruvaze takım

NETWORK4

NetWork Black koleksiyonunda; ilhamını ateşten alan derin yırtmaçlı elbisenin yanı sıra, kusursuz tasarım ve kalıplarıyla smokin takımlar da radarımıza takılanlar arasında.

Görseldeki ürünlere ulaşmak için;

KADIN MODEL: Kırmızı uzun elbise Seçili NetWork mağazalarında.
ERKEK MODEL: Smokingömlekpapyon

fotoğraf Mustafa cetin styling nur eda işbilir

saç erdem gül / maag saç sanat makyaj göksel çolak