ALIŞVERİŞ Debora Zakuto

İNCİ’DEN MİNİMALİST DOKUNUŞLAR

İnci Deri’nin Gamze Saraçoğlu kreatif direktörlüğünde hazırlanan 2016-2017 Sonbahar/Kış koleksiyonunda DayDream grubu minimalist formlarıyla dikkat çekiyor.

inci_0330-v5

2017 yılında 100. yaşını kutlayacak olan İnci Deri’nin 2016-2017 Sonbahar-Kış Koleksiyonu tasarımlarındaki sürekliliğiyle öne çıkıyor. Gamze Saraçoğlu kreatif direktörlüğünde hazırlanan bu üçüncü koleksiyonda modern çizgiler ilham veren aksesuarlarla tamamlanırken; zamansız moda anlayışı yeniden yorumlanıyor. Sezonsuz parçalardan oluşan koleksiyonda, natürel detaylar öne çıkıyor. Dört farklı temanın dikkat çektiği koleksiyonda minimalist kadın ve erkekler için önerimiz DayDream grubu.

inci-daydream2Modanın karmaşık düzeninden uzakta kalıp sakinliğiyle kendi tarzını yaratanlara hitap eden DayDream Grubu, yalın ve sadeliğin gücünü ortaya koyuyor. Taba ve siyah tonlarının hakim olduğu tasarımlarda minimalist dokunuşlar yeniden yorumlanıyor. DayDream Grubu’nda kösele tabanlar, süetler ve sade aksesuarlar dokusal bir uyum yakalarken; zarafet gösterişin önüne geçiyor. Spor ayakkabıdan botlara kadar günün her anına eşilk edecek farklı DayDream Grubu modellerinde kürk detayları göz doldururken; çanta tasarımları ise rafine bir şıklığı temsil ediyor.

İnci Deri Sonbahar/Kış sezonu ürünlerine www.incideri.com’dan ulaşabilirsiniz.

 

inci-daydream