ALIŞVERİŞ Debora Zakuto

İNCİ’DEN CESUR KADINLARA ÖZEL

İnci Deri, 2016-17 Sonbahar/Kış koleksiyonunda yer alan Up & High grubuyla hayatının her alanında cesur alan kadınların dikkatini çekiyor.

2016-17 Sonbahar/Kış sezonunda Gamze Saraçoğlu kreatif direktörlüğünde yine iddialı bir koleksiyona imza atan İnci Deri; koleksiyondaki Up &High grubuyla cesur kadınları kendisine hedef alıyor.

inci-24ekim-uphigh4

Yoğun iş yaşamı ile günlük hayatın rutinlerini birleştirirken şıklığından ödün vermeyenler, Up&High Grubu’nda buluşuyor.Özel materyaller ve kesik yılan baskılı deriler gösterişli modelleri özenle süslerken; sivri burunlu botlar ve ayakkabılar gösterişi en üst seviyelere taşıyor. Yeşil, bordo ve siyah tonların hakimiyeti altında olan Up&High Grubu’nda, özgün tasarımlar soğuk ayların vazgeçilmez renkleriyle göz kamaştırıyor.

inci-24ekim-uphigh

Şık dokunuşlarla zenginleştirilmiş çizmeler ve snake modeller, sade kombinleri iddialı parçalarla tamamlamayı sevenlere hava katıyor. Yılan baskılı derilerle hazırlanmış omuz çantalar ve modern clutchlar, sezon trendlerinde öne çıkarken; modern kadınların olmazsa olmazları arasında yer alıyor.

İnci Deri Sonbahar/Kış sezonu ürünlerine www.incideri.com’dan ulaşabilirsiniz.

inci-24ekim-uphigh2