ALIŞVERİŞ allmagazine

HER GÜNE FARKLI DAYMOD

Modaya ayak uydurmak isteyenlerin tercihi Daymod; yenilikçi tarzı ve özgün tasarımlarıyla çorapta günün trendlerini belirliyor.

Bazen şık ve çekici bir kadın, bazen renklerin büyüsüne kapılmış küçük bir çocuk! Sonbahar-kış koleksiyonuyla Daymod; soğuk kış günleri boyunca her gün farklı bir kombin ve eğlence vaat ediyor. Yeni sezon için 4 ana tema altında tasarlanan onlarca modelden
biri mutlaka size göre. Çorabı kişiselleştirmeye sonuna kadar açık olan Activist teması, şıklığa davet eden Romantic teması ve evdeki rahatlığı sokağa taşıyan, canlı renklerden oluşan Weekend temasının yanı sıra ışıltılı dünyasından ve gösterişli tarzından ilham aldığımız 40’ların etkisi de Glamour serisinde. Bu sezon da her gününüz ve her anınız için çorabınız Daymod’da!

ŞİMDİ ANNE-KIZ MODA

İddialı bir anne-kız çorap koleksiyonu hazırlayan Daymod; kızlarının idolü olan annelere uyumlu şıklık kazandırıyor.

Çocukları da unutmayan Daymod, yepyeni modelleri ile kızların yine favorisi olacak. Daymod’un eğlenceli modelleri ile bu kış çok renkli geçecek. 3 boyutlu armalı modeller, gün ışığında renk değiştiren desenler, kışlık yumuşacık fileler ve vazgeçilmez desenli kotonlar ile sımsıcak bir kış küçük hanımları bekliyor. Annelerini örnek alan çocuklara özel bu koleksiyonla, anne-kız uyumu ve şıklığı bu sezon çok konuşulacak. Anneler gibi çocuklar da moduna uygun çorabı bulabilecek!