ALIŞVERİŞ allmagazine

2017 YAZINA HAZIRIZ

Bu yazın hangi trendleri gelecek yaz da etkisini sürdürecek ? Dolap temizliğinden evvel bilmekte fayda var!

Bu yaz kalbimizde ve gardırobumuzda büyük yer edinen parçalar gelecek yaza kadar direnebilecekler mi? Annenizin eski ipek geceliğini veya ergenlikte kestiğiniz jean eteğinizi atmak doğru bir fikir olmayabilir. Dolap temizliği yapmadan evvel bu yazın başlıca trendlerini tekrar gözden geçirip, elimizdekileri değerlendirip bir sonraki yaza hazır bir şekilde giriş yapabiliriz. Bu yaz etkisine girdiğimiz ve gelecek yaz için güçlenerek pusuda bekleyen trendler neler?

kelepçeli çanta

 

Kelepçeli Clutch

Çanta takıntımızı biraz daha arttırıyoruz! Hem hafifliğiyle şehrin temposuna uyum sağlayan hem de şıklığıyla stilinize vurgu yapacak bilekten kelepçeli çantalar, emin olun ki bir sonraki yaz yenilenmiş bir şekilde karşımızda olacak.

Third, GiziaGate 240 TL

 

 

Terlikterlik

Sokaklar şıpıdık terlik sesleriyle inledi bu yaz. Çok sevdiğimiz yeni trend uzunca bir süre sezonun en dikkat çeken parçalarından biri olmaya devam edecek. Gömlek ve jean’den oluşan sade görünümünüze herhalde en çok bu terlikler yakışır!

H&M 299,99 TL

 

örgüYaz Örgüleri

Festival döneminin bohem görünümlerini tamamlayan en önemli parçalardan biri olsa gerek örgü ürünler. Mini jean şort ve kovboy çizmeleriyle festivalin en dikkat çekenlerinden biri olmak bir sonraki yaza kadar garanti!

Benetton 129,95 TLtulum

 


Floral Desen ve Tulum

Abstract, realist veya romantik… Floral desen şüphesiz tasarımcıların en favori motifi, hiçbir zaman dolabımızdan eksik etmememiz gereken parçalardan. Bunu tulumla birleştirince bu zorunluluk iki katına çıkıyor desek az olmaz.

H&M 199,99 TL

 

omzu-acik-bluzOmzu Açık Bluz

Çekingen aynı zamanda cüretkar bir seksapel sağlayan omuzları açık bluzlar bu yaz en çok kapıldıklarımızdan. Kışın soğuk günlerinde severek ayrılacağımız bu bluzlarla bir sonraki yaz hasreti sonlandıracağız.

Lug Von Siga 525 TL

index

 

 

Dev Küpeler

Saçların arasında renk illüzyonu yaratan koca küpelerin girdabından uzunca bir süre daha çıkamayacağız. Eşofman takımının üzerine dahil olan bu küpeler alanlarını genişlettikçe daha da sevilesi!

Mango 35,99 TL

 

mini etekMini Etek

90’ların vazgeçilmez parçalarından mini etekler ne zaman dönecekler diye bekliyorduk ki fırtınalı bir dönüş yaptılar. Oversized pantolonlardan mini eteğe geçiş biraz uğraştıracak olsa da bir bacağımız olduğunu hatırlamak güzel oldu.

MAX&Co 519 TL

 

İnce Askılı Elbiseindex1

Elbise içine tişört giyme modasına en iyi uygulayabildiğimiz parçalardan olan slip dress furyası bir sure daha devam edecek. Altına pantolon veya içerisine gömlek giyebileceğimiz bu elbiseler hem hayatımızda hem de gardırobumuzda büyük yer edindi.

Zara 79,95 TL