All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 01.06.2020 Yine sarışın oldu Bağlan Keskin

Süper model Kendall Jenner yine bir marka için sarışın oldu.

Pandemi sürecinde evde otururken saçlarını sarıya boyattığından şüphelendiğimiz Kendall Jenner yine bir moda markası için sarışın oldu. Daha önce Balmain, Versace ve Burberry için podyuma sarı saçları ile çıkan 24 yaşındaki model şimdi yeniden Versace için yeniden sarışın oldu. Cara Delevingne ile birlikte Versace Home koleksiyonundan parçalar giydiler. Bu sefer saçlarını boyatmadan, Versace’nin vintage glam logosu ile uyumlu abartılı sarı renkte peruklarla sarışın olan Jenner her hali ile güzel. Ama biz tabii ki orijinal saç rengini tercih ediyoruz.       

Kendall Jenner
Versace
Balmain
Burberry
Benzer İçerikler
Güzellik Kris Jenner marka mı kuruyor? Kızlarının ardından Kris Jenner'ın da kozmetik sektörüne atıldığı konuşuluyor.
01.03.2021
ALL Men Doğaya saygı Burberry 2021-22 Sonbahar-Kış koleksiyonu ile doğaya saygı niteliği taşıyan birçok ürünü bir araya getiriyor.
24.02.2021
Moda Altın Küre Ödülleri kırmızı halı Altın Küre Ödülleri'nin unutulmaz kırmızı halı görünümleri sizlerle. Sizin favoriniz hangisi?
05.02.2021
Son Eklenenler
Ünlüler Afra Saraçoğlu ALL Nisan sayısında! Afra Saraçoğlu her yerde. Bu sefer de iki yılın ardında Nisan kapağımızda!
05.04.2021
Ünlüler Ebru Şahin ile hayallerin ötesinde Son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz ve canlandırdığı karakterle dikkat çeken Ebru Şahin’le hem enerjik bir çekim gerçekleştirdik hem de sorularımızı bütün içtenliğiyle yanıtladı.
01.03.2021
Ünlüler ALL Şubat sayısı - Ebru Şahin ALL Şubat sayımızın kapak yıldızı Ebru Şahin videosu sizlerle...
27.02.2021