All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 01.06.2020 Yine sarışın oldu Bağlan Keskin

Süper model Kendall Jenner yine bir marka için sarışın oldu.

Pandemi sürecinde evde otururken saçlarını sarıya boyattığından şüphelendiğimiz Kendall Jenner yine bir moda markası için sarışın oldu. Daha önce Balmain, Versace ve Burberry için podyuma sarı saçları ile çıkan 24 yaşındaki model şimdi yeniden Versace için yeniden sarışın oldu. Cara Delevingne ile birlikte Versace Home koleksiyonundan parçalar giydiler. Bu sefer saçlarını boyatmadan, Versace’nin vintage glam logosu ile uyumlu abartılı sarı renkte peruklarla sarışın olan Jenner her hali ile güzel. Ama biz tabii ki orijinal saç rengini tercih ediyoruz.       

Kendall Jenner
Versace
Balmain
Burberry
Benzer İçerikler
Güzellik Kendall yeniden Kylie Cosmetics diyor! Jenner kızkardeşler Kylie Cosmetics için yeniden bir arada.
22.06.2020
Moda Yıldızlardan en iyi 5 bikini Yaz mevsimi geldi, sahiller kontrollü bir şekilde dolmaya başladı. Hala bikini konusunda kafanız karışık ise en iyilerinden ders alıyoruz.
04.06.2020
Lifestyle Kardashian hikayesi Netflix’te Milyon dolarlık Kardashian ailesinin bütün popüler kültürü ve moda dünyasını ele geçirmesi nasıl başladı merak ediyorsanız Netflix’e bir bakın!
01.06.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Sarah Jessica Parker fiziği ile büyüledi! 55 yaşındaki oyuncu güneşlenirken fiziği ile dikkatleri çekti.
03.07.2020
Ünlüler Emma Roberts’tan beklenmedik haber Bir süredir Garrett Hedlund ile birlikte olan Roberts’ın bir bebek beklediği ortaya çıktı.
26.06.2020
Ünlüler Timothée Chalamet kiminle birlikte? Lily-Rose Depp’ten ayrılan yeni neslin başarılı oyuncusu, şimdilerde başka bir aşka yelken açtı.
25.06.2020