All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 01.06.2020 Yine sarışın oldu Bağlan Keskin

Süper model Kendall Jenner yine bir marka için sarışın oldu.

Pandemi sürecinde evde otururken saçlarını sarıya boyattığından şüphelendiğimiz Kendall Jenner yine bir moda markası için sarışın oldu. Daha önce Balmain, Versace ve Burberry için podyuma sarı saçları ile çıkan 24 yaşındaki model şimdi yeniden Versace için yeniden sarışın oldu. Cara Delevingne ile birlikte Versace Home koleksiyonundan parçalar giydiler. Bu sefer saçlarını boyatmadan, Versace’nin vintage glam logosu ile uyumlu abartılı sarı renkte peruklarla sarışın olan Jenner her hali ile güzel. Ama biz tabii ki orijinal saç rengini tercih ediyoruz.       

Kendall Jenner
Versace
Balmain
Burberry
Benzer İçerikler
ALL Men Kamuflajlı Burberry Dış giyimin gücünü yansıtan Burberry, tasarımcı Riccardo Tisci ile yeni koleksiyonu ortaya çıkarıyor.
21.01.2021
Moda Çin yeni yılına özel koleksiyon Burberry'nin Çin takvimine göre girdiğimiz Öküz Yılı’na özel hazırladığı koleksiyonu yakından inceleyelim.
08.01.2021
Moda Versace'den ayrılık haberi Versace'nin ikonik sneaker tasarımlarının yaratıcısından üzücü haber.
25.12.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Sosyal medya detoksu mu? Meghan Markle ve Prens Harry'nin sosyal medyaya verdikleri uzun ara bu sıralar çok konuşuluyor.
13.01.2021
Ünlüler Ariana Grande nişanlandı Ünlü yıldız Ariana Grande, nişanlandığı haberi ile tüm dedikodulara son noktayı koyuyor.
25.12.2020
Ünlüler Eda Ece ile oyunculuğa dair Oyunculuğunun yanı sıra duyarlılığı, mizah anlayışı ve hayata dair farkındalığıyla dikkat çeken Eda Ece ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.
16.12.2020