All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 06.05.2020 Yeni yaş, yeni Adele Bağlan Keskin

Karantinada doğum gününü kutlayan Adele bir süredir konuşulan fiziksel değişimi ile yine dikkatleri üzerine çekti.

Adele dediğimizde eskiden aklımıza ne gelirdi? Kalbi kırık, güçlü bir ses ve oldukça güzel bir kadın. Bir süredir Adele verdiği 45 kilo ile gündemde. Kimileri yeni halini çok beğeniyor kimileri ise artık Adele’in bir özelliği olmadığını söylüyor. Yani insanlar değişiyor, kilolar veriyor kadınlara fiziksel özelliklerine göre anlam yüklemek değişmiyor. Ancak Adele bütün bu söylenenleri umursamıyor. 32 yaşına giren şarkıcı Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafı ile sürprizleri olduğunu açıkladı. En son şubatta Oscar Ödül Töreni sonrasında partilerken gördüğümüz Adele’in 2020’de yeni bir albüm çıkaracağı söylentisi ise tam da bu doğum günü gönderisinden sonra konuşulmaya başladı. Oprah ve Chrissy Teigen’in de yorumlarda bu fikre katılması Adele hayranlarının verdiği kilolarla ilgili yaptığı tartışmayı bile sindirdi. Şu an bütün hayranları albüm söylentilerinin nereye varacağını merak ediyor.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Adele (@adele) on

 

ADELE
Benzer İçerikler
Ünlüler Yeni yaş, yeni Adele Karantinada doğum gününü kutlayan Adele bir süredir konuşulan fiziksel değişimi ile yine dikkatleri üzerine çekti.
06.05.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Sosyal medyada 13 Reasons Why oyuncuları Instagram'da neler yapıyorlar?
05.06.2020
Ünlüler Selena Gomez'in yeni ilgi alanı Başarılı şarkıcı, oyuncu ve aynı zamanda yapımcı olan Selena Gomez, şimdi de yemek yapma yeteneklerini ortaya koymaya hazırlanıyor.
03.06.2020
Ünlüler Yine sarışın oldu Süper model Kendall Jenner yine bir marka için sarışın oldu.
01.06.2020