All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 06.05.2020 Yeni yaş, yeni Adele Bağlan Keskin

Karantinada doğum gününü kutlayan Adele bir süredir konuşulan fiziksel değişimi ile yine dikkatleri üzerine çekti.

Adele dediğimizde eskiden aklımıza ne gelirdi? Kalbi kırık, güçlü bir ses ve oldukça güzel bir kadın. Bir süredir Adele verdiği 45 kilo ile gündemde. Kimileri yeni halini çok beğeniyor kimileri ise artık Adele’in bir özelliği olmadığını söylüyor. Yani insanlar değişiyor, kilolar veriyor kadınlara fiziksel özelliklerine göre anlam yüklemek değişmiyor. Ancak Adele bütün bu söylenenleri umursamıyor. 32 yaşına giren şarkıcı Instagram hesabından paylaştığı fotoğrafı ile sürprizleri olduğunu açıkladı. En son şubatta Oscar Ödül Töreni sonrasında partilerken gördüğümüz Adele’in 2020’de yeni bir albüm çıkaracağı söylentisi ise tam da bu doğum günü gönderisinden sonra konuşulmaya başladı. Oprah ve Chrissy Teigen’in de yorumlarda bu fikre katılması Adele hayranlarının verdiği kilolarla ilgili yaptığı tartışmayı bile sindirdi. Şu an bütün hayranları albüm söylentilerinin nereye varacağını merak ediyor.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Adele (@adele) on

 

ADELE
Benzer İçerikler
Ünlüler Adele’in karnaval stili Yeni görünümüyle Adele, hem sesi hem de stili ile ön plana çıkıyor.
15.09.2020
Ünlüler Yeni yaş, yeni Adele Karantinada doğum gününü kutlayan Adele bir süredir konuşulan fiziksel değişimi ile yine dikkatleri üzerine çekti.
06.05.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Melis Sezen'in gençlik enerjisi Hayatta yaptığınız işe heyecan duymak, hakkını vermek, diğer yandan da egonun o güçlü etkisinden sıyrılabilmek günümüzdeki en büyük meziyetlerden biri belki de. Melis Sezen genç yaşına rağmen bu olgunluğa sahip biri. Onu daha yakından tanıyınca siz de bunu anlayacaksınız.
23.01.2021
Ünlüler Sosyal medya detoksu mu? Meghan Markle ve Prens Harry'nin sosyal medyaya verdikleri uzun ara bu sıralar çok konuşuluyor.
13.01.2021
Ünlüler Ariana Grande nişanlandı Ünlü yıldız Ariana Grande, nişanlandığı haberi ile tüm dedikodulara son noktayı koyuyor.
25.12.2020