All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 14.04.2020 Yeni stil ikonu: Anya Taylor Joy Recep Duman

Kırmızı halının yükselen yıldızı.

Zendaya, Arianna Grande gibi isimleri bir Disney yıldızından stil ikonunu çeviren, Céline Dion'un ses getiren gardırobuna imza atan Law Roach kendisine 'imaj mimarı' diyor. Haklı da! Birlikte çalıştığı yıldızların katıldıkları her davette ve günlük hayatlarında her daim muhteşem görünmelerini sağlayan stil danışmanı şu sıralar portfolyosunu genişletiyor. En yeni müşteri ise genç oyuncu Anya Taylor Joy. 

Jane Austen'ın ses getiren romanı Emma'nın yeni beyaz perde uyarlamasında rol alan Anya filmin tanıtım turnesinde kıyafet seçimleriyle damgasını vurdu. Özellikle Audrey Hepburn'un My Fair Lady'deki Cecil Beaton imzalı balo elbisesini andıran Bob Mackie imzalı gala kıyafeti özellikle büyük ses getirdi. Anya'nın gardırobu Halpern, Miu Miu gibi markalardan oluşuyor. Kırmızı halı dünyasına iddialı bir giriş yapan genç yıldızın yükselişine hazırlıklı olun. 

Galeri Daha fazlasını göster
AnyaTaylorJoy
Benzer İçerikler
Ünlüler Yeni stil ikonu: Anya Taylor Joy Kırmızı halının yükselen yıldızı.
14.04.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Afra Saraçoğlu ALL Nisan sayısında! Afra Saraçoğlu her yerde. Bu sefer de iki yılın ardında Nisan kapağımızda!
05.04.2021
Ünlüler Ebru Şahin ile hayallerin ötesinde Son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz ve canlandırdığı karakterle dikkat çeken Ebru Şahin’le hem enerjik bir çekim gerçekleştirdik hem de sorularımızı bütün içtenliğiyle yanıtladı.
01.03.2021
Ünlüler ALL Şubat sayısı - Ebru Şahin ALL Şubat sayımızın kapak yıldızı Ebru Şahin videosu sizlerle...
27.02.2021