All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 21.09.2020 Yeni James Bond mu olacak? Merve Girgin

Ünlü İngiliz oyuncu Tom Hardy’nin yeni James Bond olacağı söylentisi sosyal medyada heyecan yarattı.

Geçtiğimiz günlerde Hollywood camiasında bazı söylentiler dolaşmaya başladı. Daniel Craig’in uzun zamandır canlandırdığı James Bond karakterini artık Tom Hardy’nin devralacağı haberleri sızdı. Daniel Craig’in başrolünde olduğu son Bond filmi No Time To Die'ın vizyon tarihi pandemi nedeniyle ertelenmeye devam ediyor ve Craig bu filmin onun için son olduğunu kesin bir dille belirtmişti. 

Sean Connery, Roger Moore, Timothy Dalton, Pierce Brosnan ve son olarak Daniel Craig’in hayat verdiği İngiliz ajan James Bond karakterini kimin oynayacağı ise uzun zamandır tartışılıyor. Idris Elba, Cillian Murphy ve Tom Hiddleston gibi isimler üzerinde ciddi söylentiler olmasına rağmen henüz netleşmiş bir şey yok. Yeni 007’nin kim olacağını sabırsızlıkla bekleyen fanlar, Tom Hardy söylentilerine oldukça sevindi fakat yapım şirketinden veya kendisinden henüz net bir açıklama gelmedi. 

James Bond
Daniel Craig
Tom Hardy
Benzer İçerikler
Ünlüler Yeni James Bond mu olacak? Ünlü İngiliz oyuncu Tom Hardy’nin yeni James Bond olacağı söylentisi sosyal medyada heyecan yarattı.
21.09.2020
Moda Doğadan gelen tasarım Reebok, geçmişi anmaya devam ediyor.
21.08.2020
Moda İkilinin uzun soluklu birlikteliği adidas ve Craig Green ikilisinden yeni bir sneaker serisi geliyor.
24.06.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Afra Saraçoğlu ALL Nisan sayısında! Afra Saraçoğlu her yerde. Bu sefer de iki yılın ardında Nisan kapağımızda!
05.04.2021
Ünlüler Ebru Şahin ile hayallerin ötesinde Son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz ve canlandırdığı karakterle dikkat çeken Ebru Şahin’le hem enerjik bir çekim gerçekleştirdik hem de sorularımızı bütün içtenliğiyle yanıtladı.
01.03.2021
Ünlüler ALL Şubat sayısı - Ebru Şahin ALL Şubat sayımızın kapak yıldızı Ebru Şahin videosu sizlerle...
27.02.2021