All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 21.09.2020 Yeni James Bond mu olacak? Merve Girgin

Ünlü İngiliz oyuncu Tom Hardy’nin yeni James Bond olacağı söylentisi sosyal medyada heyecan yarattı.

Geçtiğimiz günlerde Hollywood camiasında bazı söylentiler dolaşmaya başladı. Daniel Craig’in uzun zamandır canlandırdığı James Bond karakterini artık Tom Hardy’nin devralacağı haberleri sızdı. Daniel Craig’in başrolünde olduğu son Bond filmi No Time To Die'ın vizyon tarihi pandemi nedeniyle ertelenmeye devam ediyor ve Craig bu filmin onun için son olduğunu kesin bir dille belirtmişti. 

Sean Connery, Roger Moore, Timothy Dalton, Pierce Brosnan ve son olarak Daniel Craig’in hayat verdiği İngiliz ajan James Bond karakterini kimin oynayacağı ise uzun zamandır tartışılıyor. Idris Elba, Cillian Murphy ve Tom Hiddleston gibi isimler üzerinde ciddi söylentiler olmasına rağmen henüz netleşmiş bir şey yok. Yeni 007’nin kim olacağını sabırsızlıkla bekleyen fanlar, Tom Hardy söylentilerine oldukça sevindi fakat yapım şirketinden veya kendisinden henüz net bir açıklama gelmedi. 

James Bond
Daniel Craig
Tom Hardy
Benzer İçerikler
Ünlüler Yeni James Bond mu olacak? Ünlü İngiliz oyuncu Tom Hardy’nin yeni James Bond olacağı söylentisi sosyal medyada heyecan yarattı.
21.09.2020
Moda Doğadan gelen tasarım Reebok, geçmişi anmaya devam ediyor.
21.08.2020
Moda İkilinin uzun soluklu birlikteliği adidas ve Craig Green ikilisinden yeni bir sneaker serisi geliyor.
24.06.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Sosyal medya detoksu mu? Meghan Markle ve Prens Harry'nin sosyal medyaya verdikleri uzun ara bu sıralar çok konuşuluyor.
13.01.2021
Ünlüler Ariana Grande nişanlandı Ünlü yıldız Ariana Grande, nişanlandığı haberi ile tüm dedikodulara son noktayı koyuyor.
25.12.2020
Ünlüler Eda Ece ile oyunculuğa dair Oyunculuğunun yanı sıra duyarlılığı, mizah anlayışı ve hayata dair farkındalığıyla dikkat çeken Eda Ece ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.
16.12.2020