All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 18.06.2020 Yeni Diana: Kristen Stewart Dilruba Karaköse

Twilight ile tanıdığımız Kristen Stewart’ın yeni rolü onu biraz zorlayabilir mi dersiniz? Zira eskilerin vampiri, şimdilerde gönüllerin prensesi Diana olmaya hazırlanıyor.

Bu zamana kadar pek çok yıldız Diana’ya hayat vermeye çalıştı. Kimi çok başarılı oldu kimi ise bir nevi sınıfta kaldı. Aslında oyunculuklardan ziyade Prenses Diana’yı canlandırıyor olmak bile başlı başına zorlu bir görev. Çünkü yılların hiçbir şekilde unutturamadığı bir isim ve sadece İngiltere’de değil dünya çapında hala sevgiyle anılıyor. Tam da bu sebeple oyuncular işleri daha başlamadan eleştiri yağmuruna tutuluyor.

Tıpkı Kristen Stewart gibi… Onu Twilight serisiyle tanıdık ancak yıllar içinde bambaşka rollerde yer alarak lise öğrencisi/vampir etiketini üzerinden bir nebze olsun atmayı başardı. Ancak Prenses Diana olmasını umuyor muyduk? Pek de sayılmaz. “Spencer” isimli Diana’nın Prens Charles’tan ayrıldıktan sonra yaşadıklarını konu alacak filmin başrolü Stewart olurken, yönetmen koltuğunda Pablo Larrain oturacak. Çekimlerin ise 2021 başında başlaması planlanıyor.

Kristen Stewart
Prenses Diana
Film
Benzer İçerikler
Lifestyle Yengeç Burcu Kadını için doğru bildiğiniz yanlışlar Astrolog Kenan Yasin Bölükbaşı artık ALL Magazin'de...
06.07.2020
Ünlüler Yeni Diana: Kristen Stewart Twilight ile tanıdığımız Kristen Stewart’ın yeni rolü onu biraz zorlayabilir mi dersiniz? Zira eskilerin vampiri, şimdilerde gönüllerin prensesi Diana olmaya hazırlanıyor.
18.06.2020
Moda Met Gala’nın ikonik görünümleri Prenses Diana’dan Diana Ross’a...
01.05.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Sosyal medya detoksu mu? Meghan Markle ve Prens Harry'nin sosyal medyaya verdikleri uzun ara bu sıralar çok konuşuluyor.
13.01.2021
Ünlüler Ariana Grande nişanlandı Ünlü yıldız Ariana Grande, nişanlandığı haberi ile tüm dedikodulara son noktayı koyuyor.
25.12.2020
Ünlüler Eda Ece ile oyunculuğa dair Oyunculuğunun yanı sıra duyarlılığı, mizah anlayışı ve hayata dair farkındalığıyla dikkat çeken Eda Ece ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.
16.12.2020