All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 18.06.2020 Yeni Diana: Kristen Stewart Dilruba Karaköse

Twilight ile tanıdığımız Kristen Stewart’ın yeni rolü onu biraz zorlayabilir mi dersiniz? Zira eskilerin vampiri, şimdilerde gönüllerin prensesi Diana olmaya hazırlanıyor.

Bu zamana kadar pek çok yıldız Diana’ya hayat vermeye çalıştı. Kimi çok başarılı oldu kimi ise bir nevi sınıfta kaldı. Aslında oyunculuklardan ziyade Prenses Diana’yı canlandırıyor olmak bile başlı başına zorlu bir görev. Çünkü yılların hiçbir şekilde unutturamadığı bir isim ve sadece İngiltere’de değil dünya çapında hala sevgiyle anılıyor. Tam da bu sebeple oyuncular işleri daha başlamadan eleştiri yağmuruna tutuluyor.

Tıpkı Kristen Stewart gibi… Onu Twilight serisiyle tanıdık ancak yıllar içinde bambaşka rollerde yer alarak lise öğrencisi/vampir etiketini üzerinden bir nebze olsun atmayı başardı. Ancak Prenses Diana olmasını umuyor muyduk? Pek de sayılmaz. “Spencer” isimli Diana’nın Prens Charles’tan ayrıldıktan sonra yaşadıklarını konu alacak filmin başrolü Stewart olurken, yönetmen koltuğunda Pablo Larrain oturacak. Çekimlerin ise 2021 başında başlaması planlanıyor.

Kristen Stewart
Prenses Diana
Film
Benzer İçerikler
Ünlüler Yeni Diana: Kristen Stewart Twilight ile tanıdığımız Kristen Stewart’ın yeni rolü onu biraz zorlayabilir mi dersiniz? Zira eskilerin vampiri, şimdilerde gönüllerin prensesi Diana olmaya hazırlanıyor.
18.06.2020
Moda Met Gala’nın ikonik görünümleri Prenses Diana’dan Diana Ross’a...
01.05.2020
Lifestyle Gossip Girl, sonunda! Yıllardır, gelecek, geliyor, geldi dedikodularından sonra yayın platformu HBO, Gossip Girl’ün yenisinin 2020 yılı içinde yayınlanacağını açıkladı.
13.03.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Sarah Jessica Parker fiziği ile büyüledi! 55 yaşındaki oyuncu güneşlenirken fiziği ile dikkatleri çekti.
03.07.2020
Ünlüler Emma Roberts’tan beklenmedik haber Bir süredir Garrett Hedlund ile birlikte olan Roberts’ın bir bebek beklediği ortaya çıktı.
26.06.2020
Ünlüler Timothée Chalamet kiminle birlikte? Lily-Rose Depp’ten ayrılan yeni neslin başarılı oyuncusu, şimdilerde başka bir aşka yelken açtı.
25.06.2020