All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 29.09.2020 Türk mücevherler ile Madonna Merve Girgin

Bee Goddes, tılsımlı mücevherleri ile Madonna'nın gözdesi.

Mücevher markası Bee Goddes, son zamanlarda dünya yıldızlarının gözdesi haline gelmeye başladı. Yöneticilikten, mücevher tasarımcılığına geçiş yapan Ece Şirin’in kurduğu marka, dünyanın ilk tılsımlı mücevher markası olma özelliği taşıyor. İlhamını ise dünyanın ilk yerleşim yeri olan Çatalhöyük’ten ve bereket simgesi Arı Tanrıça’dan alıyor. Bee Goddes, mücevherler yerine öz cevher, statü sembolü yerine ruhun sembolünü ön plana çıkararak mükemmeliyeti simgeliyor. Pop müziğin efsane ismi Madonna ise markanın en büyük takipçilerinden. Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan şarkıcı, her seferinde Bee Goddes mücevherlerine olan sevgisini dile getiriyor. Özellikle Sirius Yıldızı yüzüğü, Madonna’nın favorisi. Mucizeler yıldızı olarak bilinen Sirius, ruhun ebedi ışıltısını temsil ediyor. İlham ve bilgeliği sembolize eden yüzüğü, Madonna birden fazla giyerek markaya olan beğenisini sıklıkla vurguluyor. Bee Goddes markasını tercih eden diğer isimler arasında Emilia Clarke, Cate Blanchett ve Kate Winslet bulunuyor. 

madonna
bee-goddes
mücevher
Benzer İçerikler
Ünlüler Türk mücevherler ile Madonna Bee Goddes, tılsımlı mücevherleri ile Madonna'nın gözdesi.
29.09.2020
Ünlüler Katy Perry Met Gala 2020’de ne giyecekti? Met Gala’nın bu sene iptal olmasının ardından yıldızlar eğer gerçekleşseydi ne giyeceklerini açıklamaya başladılar. Katy Perry de onlardan biri.
05.05.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Afra Saraçoğlu ALL Nisan sayısında! Afra Saraçoğlu her yerde. Bu sefer de iki yılın ardında Nisan kapağımızda!
05.04.2021
Ünlüler Ebru Şahin ile hayallerin ötesinde Son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz ve canlandırdığı karakterle dikkat çeken Ebru Şahin’le hem enerjik bir çekim gerçekleştirdik hem de sorularımızı bütün içtenliğiyle yanıtladı.
01.03.2021
Ünlüler ALL Şubat sayısı - Ebru Şahin ALL Şubat sayımızın kapak yıldızı Ebru Şahin videosu sizlerle...
27.02.2021