All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 25.06.2020 Timothée Chalamet kiminle birlikte? Dilruba Karaköse

Lily-Rose Depp’ten ayrılan yeni neslin başarılı oyuncusu, şimdilerde başka bir aşka yelken açtı.

Call Me By Your Name filminin ardından sinema dünyasının kapıları ardına kadar açıldı Timothée Chalamet’e. Haliyle o da oyunculuğa dair tüm hünerlerini sergilemeye başarıyla devam etti. Bir süre öncesine kadar ise The King filminde beraber rol aldığı Lily-Rose Depp ile birlikteydi. Ancak ikili yollarını ayırma kararı aldı. Bu gelişmenin ardından Chalamet cephesinde herhangi bir aşk dedikodusu ortaya çıkmazken, geçtiğimiz günlerde Cabo San Lucas’ta görüntülenen genç oyuncu, bu tatilinde yalnız değildi. Zira yanında Eiza Gonzalez vardı. Her ne kadar ikili resmi olarak birlikteliklerini duyurmasalar da, aralarında bir elektrik olduğu çok belli. Bu ilişki uzun soluklu olur mu bilinmez ancak hiç akla gelmeyecek bir çift olduklarını da söylemek gerek!

 

Timothée Chalamet
Eiza Gonzalez
Ünlüler
Benzer İçerikler
Ünlüler Timothée Chalamet kiminle birlikte? Lily-Rose Depp’ten ayrılan yeni neslin başarılı oyuncusu, şimdilerde başka bir aşka yelken açtı.
25.06.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Yeni James Bond mu olacak? Ünlü İngiliz oyuncu Tom Hardy’nin yeni James Bond olacağı söylentisi sosyal medyada heyecan yarattı.
21.09.2020
Ünlüler Emma Roberts'a tebrik yağıyor Emma Roberts söylentilere son veren paylaşımı ile tebriklerin odağında.
15.09.2020
Ünlüler Adele’in karnaval stili Yeni görünümüyle Adele, hem sesi hem de stili ile ön plana çıkıyor.
15.09.2020