All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 04.05.2020 Super Bowl’a nasıl hazırlandılar? Bağlan Keskin

Jennifer Lopez ve Shakira’dan backstage görüntüler

Jennifer Lopez ve Shakira’nın 2020 Super Bowl şovunu hatırlayan var mı? Tabii ki hatırlıyorsunuz çünkü sadece üç ay önceydi. Sanki koca bir ömür geçmiş gibi gelse de, sanki başka bir dünyaymış gibi olsa da… Sahnede müziğin ve dansın iki büyük ikonu, bütün nostaljimizi canlandırıp bizi bir başka gösteri dünyasının olduğu 2000’lerin başına götürmüştü. Hafta sonu JLo’nun Instagram’ına koyduğu video serisinde Super Bowl’a nasıl hazırlandıklarını görebiliyoruz. 50 yaşındaki JLo, Shakira’ya nasıl booty dans edeceğini öğretiyor. Ve dudaklarını okuyoruz ki JLo, 43 yaşındaki partnerine “Annem bana bunu ben 4 yaşındayken öğretti,” diyor. Küçük bir rekabet de söz konusu yani!      

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

 

Galeri
SHAKIRA
SUPERBOWL
JENNIFER-LOPEZ
Benzer İçerikler
Güzellik #YakınMarkaj: J.Lo Beauty Jennifer Lopez, yılın ilk günü satışa sunacağı JLo Beauty markasını “Güzelliğin bir son kullanma tarihi yok” sloganıyla lanse etmeye hazırlanıyor.
16.12.2020
Lifestyle Gecenin unutulmaz performansları 48'si gerçekleşen Amerikan Müzik Ödülleri töreni birçok eşsiz performansa ev yaptı. Sanatçıların aylarca çalıştığı sahne performansları ise adeta nefes kesti. Gecenin unutulmaz anlarına yakından bakalım.
24.11.2020
Lifestyle Amerikan Müzik Ödülleri 2020 kırmızı halı Büyük ses getiren ödül töreninde kırmızı halı ışıltısı doruktaydı.
24.11.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Afra Saraçoğlu ALL Nisan sayısında! Afra Saraçoğlu her yerde. Bu sefer de iki yılın ardında Nisan kapağımızda!
05.04.2021
Ünlüler Ebru Şahin ile hayallerin ötesinde Son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz ve canlandırdığı karakterle dikkat çeken Ebru Şahin’le hem enerjik bir çekim gerçekleştirdik hem de sorularımızı bütün içtenliğiyle yanıtladı.
01.03.2021
Ünlüler ALL Şubat sayısı - Ebru Şahin ALL Şubat sayımızın kapak yıldızı Ebru Şahin videosu sizlerle...
27.02.2021