All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 13.01.2021 Sosyal medya detoksu mu? Merve Girgin

Meghan Markle ve Prens Harry'nin sosyal medyaya verdikleri uzun ara bu sıralar çok konuşuluyor.

Meghan Markle ve Prince Harry, Sussex Dükü ve Düşesi olarak 2019 yılında ‘Sussexroyal’ adında bir Instagram hesabı açmıştı. Yaklaşık altı saat içinde 1 milyon takipçiye ulaşan hesap, aylar içinde resmi etkinliklerden, çocukları Archie Mounbatten-Windsor'a kadar fotoğraflar paylaşarak güncel kalmayı başarmıştı. 

Lakin sosyal medyanın avantajları olduğu kadar olumsuz yanları da oldukça fazla. Markle bir konuşmasında 2019 yılının en çok olumsuz yorum alan insanı olduğunu belirtmişti. 2020 yılının Mayıs ayına geldiğimizde ise çiftimiz saraydan ayrılma kararı almış ve Amerika’ya taşınmıştı. O zamandan beri sosyal medyada hiçbir paylaşımda bulunmadılar. Yeni kurdukları Archewell Vakfı için bile sosyal medyayı kullanma planları olmadığı öğrenildi. 2021 yılı için Netflix projeleri ve Spotify podcast’leri planlayan çiftin, sosyal medya kullanmaya pek de zamanı yok gibi görünüyor.

meghan-markle
prince-harry
Benzer İçerikler
Ünlüler Sosyal medya detoksu mu? Meghan Markle ve Prens Harry'nin sosyal medyaya verdikleri uzun ara bu sıralar çok konuşuluyor.
13.01.2021
Lifestyle Fleabag ve Styles bir arada Phoebe Waller-Bridge ve Harry Styles dans ve nostalji dolu bir klip ile yeni yılı karşılıyor.
08.01.2021
Ünlüler Fangirl’lüğün 10. yıl dönümü: One Direction Bundan tam 10 yıl önce X Factor UK ile One Direction aramıza katıldı ve Fangirl’lük de lügatımıza girdi.
24.07.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Sosyal medya detoksu mu? Meghan Markle ve Prens Harry'nin sosyal medyaya verdikleri uzun ara bu sıralar çok konuşuluyor.
13.01.2021
Ünlüler Ariana Grande nişanlandı Ünlü yıldız Ariana Grande, nişanlandığı haberi ile tüm dedikodulara son noktayı koyuyor.
25.12.2020
Ünlüler Eda Ece ile oyunculuğa dair Oyunculuğunun yanı sıra duyarlılığı, mizah anlayışı ve hayata dair farkındalığıyla dikkat çeken Eda Ece ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.
16.12.2020