All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 08.05.2020 Smith kızlarının spor rutini Dilruba Karaköse

Anne-kız spor yapan Jada Pinkett ve Willow Smith, bizlere de adeta ilham kaynağı oluyor.

Evde geçirdiğimiz zamanların en kıymetli yanlarından birisi de, biraz olsun kendimize ve sağlığımıza vakit ayırabilmek oldu. Özellikle normal şartlarda fırsat bulup yapamadığımız egzersizleri yapmak için günlük programımızda yer açmayı başarabildik. Tabii bir noktada her gün aynı hareketlere takılıp kalmamak adına sosyal medyadan yeni ilhamlar alabilmek önemli. Yeri geldiğinde YouTube bu konuda bizlere yol gösterse de Instagram’da da karşımıza pek çok video çıkabiliyor. Tıpkı Jada Pinkett ve Willow Smith’in yaptığı gibi… Karın bölgesine odaklanan anne-kız, kitap yardımıyla hareketlerini bir tık daha zorlaştırmayı başarıyor. Böylelikle ekipman ihtiyacını da evdeki malzemelerle giderebileceğimizi bizlere göstermiş oluyorlar.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jada Pinkett Smith (@jadapinkettsmith) on

 

 

Jada Pinkett Smith
Willow Smith
Ünlüler
Spor
Benzer İçerikler
Ünlüler Smith kızlarının spor rutini Anne-kız spor yapan Jada Pinkett ve Willow Smith, bizlere de adeta ilham kaynağı oluyor.
08.05.2020
Moda Hailey ve Jaden’dan gençlere Levi’s’tan gençlere mesaj var.
30.04.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Cadılar bayramı ilhamı Cadılar Bayramı senede bir kez başka biri olmanın hafifliğini yaşadığımız bir gün. Bu senelik partilere elveda desek de evde sevdiklerinizle veya küçük arkadaş grubunuzla Cadılar Bayramı ruhunu yaşamak isteyebilirsiniz. Kostüm ilhamı için Cadılar Bayramı’nın tartışmasız kraliçesi Heidi Klum’un hiper gerçekçi görünümlerinden Kardashian’ların seksi kostümlerine, ünlülerin unutulmaz Cadılar Bayramı anlarına eşlik ediyoruz.
26.10.2020
Ünlüler Türk mücevherler ile Madonna Bee Goddes, tılsımlı mücevherleri ile Madonna'nın gözdesi.
29.09.2020
Ünlüler Yeni James Bond mu olacak? Ünlü İngiliz oyuncu Tom Hardy’nin yeni James Bond olacağı söylentisi sosyal medyada heyecan yarattı.
21.09.2020