All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 08.05.2020 Smith kızlarının spor rutini Dilruba Karaköse

Anne-kız spor yapan Jada Pinkett ve Willow Smith, bizlere de adeta ilham kaynağı oluyor.

Evde geçirdiğimiz zamanların en kıymetli yanlarından birisi de, biraz olsun kendimize ve sağlığımıza vakit ayırabilmek oldu. Özellikle normal şartlarda fırsat bulup yapamadığımız egzersizleri yapmak için günlük programımızda yer açmayı başarabildik. Tabii bir noktada her gün aynı hareketlere takılıp kalmamak adına sosyal medyadan yeni ilhamlar alabilmek önemli. Yeri geldiğinde YouTube bu konuda bizlere yol gösterse de Instagram’da da karşımıza pek çok video çıkabiliyor. Tıpkı Jada Pinkett ve Willow Smith’in yaptığı gibi… Karın bölgesine odaklanan anne-kız, kitap yardımıyla hareketlerini bir tık daha zorlaştırmayı başarıyor. Böylelikle ekipman ihtiyacını da evdeki malzemelerle giderebileceğimizi bizlere göstermiş oluyorlar.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jada Pinkett Smith (@jadapinkettsmith) on

 

 

Jada Pinkett Smith
Willow Smith
Ünlüler
Spor
Benzer İçerikler
Moda Stan Smith Forever adidas Originals, Stan Smith Forever koleksiyonu ile ikonik sneaker modeli Stan Smith’in adını sürdürülebilir ürünler arasına yazdırıyor.
13.01.2021
Ünlüler Smith kızlarının spor rutini Anne-kız spor yapan Jada Pinkett ve Willow Smith, bizlere de adeta ilham kaynağı oluyor.
08.05.2020
Moda Hailey ve Jaden’dan gençlere Levi’s’tan gençlere mesaj var.
30.04.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Melis Sezen'in gençlik enerjisi Hayatta yaptığınız işe heyecan duymak, hakkını vermek, diğer yandan da egonun o güçlü etkisinden sıyrılabilmek günümüzdeki en büyük meziyetlerden biri belki de. Melis Sezen genç yaşına rağmen bu olgunluğa sahip biri. Onu daha yakından tanıyınca siz de bunu anlayacaksınız.
23.01.2021
Ünlüler Sosyal medya detoksu mu? Meghan Markle ve Prens Harry'nin sosyal medyaya verdikleri uzun ara bu sıralar çok konuşuluyor.
13.01.2021
Ünlüler Ariana Grande nişanlandı Ünlü yıldız Ariana Grande, nişanlandığı haberi ile tüm dedikodulara son noktayı koyuyor.
25.12.2020