All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 10.06.2020 Sizin favoriniz kim? Dilruba Karaköse

Yeni neslin stil ikonları

Zevklerimiz doğrultusunda her birimizin hayranlık duyduğu ya da kendine örnek aldığı isimler elbette farklı. Ancak zaman içinde hem popüler kültürün farklı bir yöne hareket etmesi hem de sosyal medyanın etkileriyle, yükselişe geçen yıldızlar var ve çoğumuz onları takip etme eğilimdeyiz. Tabii ki Marilyn Monroe, Audrey Hepburn ya da Grace Kelly gibi her döneme etki etmiş kadınların yerini doldurmak mümkün değil. Yine de yaşadığımız dönemin modasını oldukça başarılı bir şekilde yansıtan Hollywood yıldızlarını örnek almamak elde değil. İşte karşınızda dönemin öne çıkan stil ikonları!

ÜNLÜLER
LIZZO
HAILEY-BIEBER
CELINE-DION
YAYA-SHAHIDI
KATIE-HOLMES
HARRY-STYLES
STİL-İKONU
MODA
Benzer İçerikler
Lifestyle Fleabag ve Styles bir arada Phoebe Waller-Bridge ve Harry Styles dans ve nostalji dolu bir klip ile yeni yılı karşılıyor.
08.01.2021
Ünlüler Yıldızlar ve maskeleri Maske kullanırken biraz eğlenmekten zarar çıkmaz, değil mi?
27.07.2020
Ünlüler Fangirl’lüğün 10. yıl dönümü: One Direction Bundan tam 10 yıl önce X Factor UK ile One Direction aramıza katıldı ve Fangirl’lük de lügatımıza girdi.
24.07.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Sosyal medya detoksu mu? Meghan Markle ve Prens Harry'nin sosyal medyaya verdikleri uzun ara bu sıralar çok konuşuluyor.
13.01.2021
Ünlüler Ariana Grande nişanlandı Ünlü yıldız Ariana Grande, nişanlandığı haberi ile tüm dedikodulara son noktayı koyuyor.
25.12.2020
Ünlüler Eda Ece ile oyunculuğa dair Oyunculuğunun yanı sıra duyarlılığı, mizah anlayışı ve hayata dair farkındalığıyla dikkat çeken Eda Ece ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.
16.12.2020