All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 03.06.2020 Selena Gomez'in yeni ilgi alanı Dilruba Karaköse

Başarılı şarkıcı, oyuncu ve aynı zamanda yapımcı olan Selena Gomez, şimdi de yemek yapma yeteneklerini ortaya koymaya hazırlanıyor.

Hem sesi hem oyunculuğuyla ne kadar başarılı bir kariyere sahip olduğunu biliyoruz Selena Gomez'in. Ancak o, tüm bunlarla da sınırlı kalmıyor ve yeni yeteneklerini sergilemeye girişiyor. Bu sefer ki ise mutfakla ilgili. Karantina günlerinde evinde geçirdiği zamandan ilhamla ortaya çıkan yeni bir yemek programanın kahramanı olacak Gomez. Evde kaldığı süreç içerisinde yemek yapma yeteneklerini bir hayli geliştirmesiyle birlikte doğmuş bu fikir. HBO Max'te yayınlanacak olan 10 bölümlük programda güzel yıldız, her bölüm yiyecekle bağlantılı hayır kuruşlarına da değinecek. Ayrıca usta şefler de internet aracılığıyla Selena Gomez'e eşlik ederek önemli ipuçları ve tarifler paylaşacak.

Selena Gomez
HBO Max
Yemek
Benzer İçerikler
Moda Kaliforniya ruhu Selena Gomez, yeni Puma kampanyasında Kaliforniya'nın sıcak sahillerine götürüyor bizi.
29.01.2021
Güzellik Rare Beauty’de bağış zamanı Eski Disney yıldızı, şimdilerin ise popüler şarkıcısı Selena Gomez bu kez güzellik sektöründe adım adım yükselmekte.
16.12.2020
Moda Ice Cream ile stil dersleri Selena Gomez ve Blackpink yeni klipleriyle yazın ruhunu yansıtmayı başardı.
17.09.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Afra Saraçoğlu ALL Nisan sayısında! Afra Saraçoğlu her yerde. Bu sefer de iki yılın ardında Nisan kapağımızda!
05.04.2021
Ünlüler Ebru Şahin ile hayallerin ötesinde Son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz ve canlandırdığı karakterle dikkat çeken Ebru Şahin’le hem enerjik bir çekim gerçekleştirdik hem de sorularımızı bütün içtenliğiyle yanıtladı.
01.03.2021
Ünlüler ALL Şubat sayısı - Ebru Şahin ALL Şubat sayımızın kapak yıldızı Ebru Şahin videosu sizlerle...
27.02.2021