All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 03.06.2020 Selena Gomez'in yeni ilgi alanı Dilruba Karaköse

Başarılı şarkıcı, oyuncu ve aynı zamanda yapımcı olan Selena Gomez, şimdi de yemek yapma yeteneklerini ortaya koymaya hazırlanıyor.

Hem sesi hem oyunculuğuyla ne kadar başarılı bir kariyere sahip olduğunu biliyoruz Selena Gomez'in. Ancak o, tüm bunlarla da sınırlı kalmıyor ve yeni yeteneklerini sergilemeye girişiyor. Bu sefer ki ise mutfakla ilgili. Karantina günlerinde evinde geçirdiği zamandan ilhamla ortaya çıkan yeni bir yemek programanın kahramanı olacak Gomez. Evde kaldığı süreç içerisinde yemek yapma yeteneklerini bir hayli geliştirmesiyle birlikte doğmuş bu fikir. HBO Max'te yayınlanacak olan 10 bölümlük programda güzel yıldız, her bölüm yiyecekle bağlantılı hayır kuruşlarına da değinecek. Ayrıca usta şefler de internet aracılığıyla Selena Gomez'e eşlik ederek önemli ipuçları ve tarifler paylaşacak.

Selena Gomez
HBO Max
Yemek
Benzer İçerikler
Ünlüler Selena Gomez'in yeni ilgi alanı Başarılı şarkıcı, oyuncu ve aynı zamanda yapımcı olan Selena Gomez, şimdi de yemek yapma yeteneklerini ortaya koymaya hazırlanıyor.
03.06.2020
Ünlüler Selena Gomez dur durak dinlemiyor. Başarılı yıldız Rare albümünün deluxe…
14.04.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Sarah Jessica Parker fiziği ile büyüledi! 55 yaşındaki oyuncu güneşlenirken fiziği ile dikkatleri çekti.
03.07.2020
Ünlüler Emma Roberts’tan beklenmedik haber Bir süredir Garrett Hedlund ile birlikte olan Roberts’ın bir bebek beklediği ortaya çıktı.
26.06.2020
Ünlüler Timothée Chalamet kiminle birlikte? Lily-Rose Depp’ten ayrılan yeni neslin başarılı oyuncusu, şimdilerde başka bir aşka yelken açtı.
25.06.2020