All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 03.07.2020 Sarah Jessica Parker fiziği ile büyüledi! Bağlan Keskin

55 yaşındaki oyuncu güneşlenirken fiziği ile dikkatleri çekti.

Sex & the City’nin yıldızı Sarah Jessica Parker geçtiğimiz gün Hamptons’da güneşin tadını çıkarırken görüntülendi. 55 yaşındaki oyuncunun düzgün fiziği ise dikkatleri çekti. Siyah mayosu ile kitap okurken görüntülenen oyuncu geçtiğimiz günlerde eşi Matthew Broderick ile birlikte New York’ta görüntülenmişti. Çiftin Broadway’deki oyunu Plaza Suite pandemi dolayısı ile 2021 Mart’ına kadar ertelenmişti. Bu yaz onları daha çok sahilde göreceğiz gibi görünüyor.                         

Sarah Jessica Parker
Sex & the City
Matthew Broderick
Plaza Suite
Benzer İçerikler
Ünlüler Sarah Jessica Parker fiziği ile büyüledi! 55 yaşındaki oyuncu güneşlenirken fiziği ile dikkatleri çekti.
03.07.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Cadılar bayramı ilhamı Cadılar Bayramı senede bir kez başka biri olmanın hafifliğini yaşadığımız bir gün. Bu senelik partilere elveda desek de evde sevdiklerinizle veya küçük arkadaş grubunuzla Cadılar Bayramı ruhunu yaşamak isteyebilirsiniz. Kostüm ilhamı için Cadılar Bayramı’nın tartışmasız kraliçesi Heidi Klum’un hiper gerçekçi görünümlerinden Kardashian’ların seksi kostümlerine, ünlülerin unutulmaz Cadılar Bayramı anlarına eşlik ediyoruz.
26.10.2020
Ünlüler Türk mücevherler ile Madonna Bee Goddes, tılsımlı mücevherleri ile Madonna'nın gözdesi.
29.09.2020
Ünlüler Yeni James Bond mu olacak? Ünlü İngiliz oyuncu Tom Hardy’nin yeni James Bond olacağı söylentisi sosyal medyada heyecan yarattı.
21.09.2020