All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 20.04.2020 One Direction eksi bir Bağlan Keskin

10. yılını kutlayacak olan One Direction grubu bu coşkuyu bir kişi eksik yaşayacak. Peki kim bu ayrık otu?

Instagram canlı yayınında diğer One Direction üyeleri ile grup FaceTime ile 10. Yılını kutlamak adına bir araya geleceklerini duyuran Liam Payne’in bu açıklaması grubun hayranları arasında büyük bir coşku uyandırdı. Liam Payne, Harry Styles, Louis Tomlinson ve Niall Horan’ın yer alacağını bildiğimiz pandemik dönemdeki bu yıldönümünde Zayn Malik yok. 2014 yılında sosyal medyadan gruptan ayrıldığını açıklayan Zayn’ı bildiğimiz kadarıyla Louis Tomlinson bu etkinlik için haberdar etmiş. Ancak anladığımız kadarıyla Malik grup arkadaşlarına karşı hala mesafeli. Grubun içindeyken de Harry Styles ile arasındaki rekabet olduğu söylenen Zayn Malik sanırız ki diğer üyeler ile de çekişmeli. Ama kimbilir belki de One Direction’ın sadık hayranlarının duaları sayesinde o gün bir birlik olur.                                                

One Direction
Zayn Malik
Benzer İçerikler
Lifestyle Gigi Hadid müjdeyi verdi Herkesin beklediği haber bu sabah geldi.
24.09.2020
Ünlüler Fangirl’lüğün 10. yıl dönümü: One Direction Bundan tam 10 yıl önce X Factor UK ile One Direction aramıza katıldı ve Fangirl’lük de lügatımıza girdi.
24.07.2020
Ünlüler One Direction eksi bir 10. yılını kutlayacak olan One Direction grubu bu coşkuyu bir kişi eksik yaşayacak. Peki kim bu ayrık otu?
20.04.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Sosyal medya detoksu mu? Meghan Markle ve Prens Harry'nin sosyal medyaya verdikleri uzun ara bu sıralar çok konuşuluyor.
13.01.2021
Ünlüler Ariana Grande nişanlandı Ünlü yıldız Ariana Grande, nişanlandığı haberi ile tüm dedikodulara son noktayı koyuyor.
25.12.2020
Ünlüler Eda Ece ile oyunculuğa dair Oyunculuğunun yanı sıra duyarlılığı, mizah anlayışı ve hayata dair farkındalığıyla dikkat çeken Eda Ece ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.
16.12.2020