All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 20.04.2020 One Direction eksi bir Bağlan Keskin

10. yılını kutlayacak olan One Direction grubu bu coşkuyu bir kişi eksik yaşayacak. Peki kim bu ayrık otu?

Instagram canlı yayınında diğer One Direction üyeleri ile grup FaceTime ile 10. Yılını kutlamak adına bir araya geleceklerini duyuran Liam Payne’in bu açıklaması grubun hayranları arasında büyük bir coşku uyandırdı. Liam Payne, Harry Styles, Louis Tomlinson ve Niall Horan’ın yer alacağını bildiğimiz pandemik dönemdeki bu yıldönümünde Zayn Malik yok. 2014 yılında sosyal medyadan gruptan ayrıldığını açıklayan Zayn’ı bildiğimiz kadarıyla Louis Tomlinson bu etkinlik için haberdar etmiş. Ancak anladığımız kadarıyla Malik grup arkadaşlarına karşı hala mesafeli. Grubun içindeyken de Harry Styles ile arasındaki rekabet olduğu söylenen Zayn Malik sanırız ki diğer üyeler ile de çekişmeli. Ama kimbilir belki de One Direction’ın sadık hayranlarının duaları sayesinde o gün bir birlik olur.                                                

One Direction
Zayn Malik
Benzer İçerikler
Ünlüler Fangirl’lüğün 10. yıl dönümü: One Direction Bundan tam 10 yıl önce X Factor UK ile One Direction aramıza katıldı ve Fangirl’lük de lügatımıza girdi.
24.07.2020
Ünlüler One Direction eksi bir 10. yılını kutlayacak olan One Direction grubu bu coşkuyu bir kişi eksik yaşayacak. Peki kim bu ayrık otu?
20.04.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Kadın dayanışmasının gücü Ülkemizde her geçen gün artan kadına şiddete farkındalık yaratmak ve bir olmak için hafta sonu Instagram’da başlatılan meydan okumaya dünyadaki diğer kadınlarda destek vererek dayanışma zinciri oluşturdu.
29.07.2020
Ünlüler Sophie Turner anne oldu! Game Of Thrones’un Sansa Stark’ı Sophie Turner anne oldu!
28.07.2020
Ünlüler Yıldızlar ve maskeleri Maske kullanırken biraz eğlenmekten zarar çıkmaz, değil mi?
27.07.2020