All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 20.04.2020 One Direction eksi bir Bağlan Keskin

10. yılını kutlayacak olan One Direction grubu bu coşkuyu bir kişi eksik yaşayacak. Peki kim bu ayrık otu?

Instagram canlı yayınında diğer One Direction üyeleri ile grup FaceTime ile 10. Yılını kutlamak adına bir araya geleceklerini duyuran Liam Payne’in bu açıklaması grubun hayranları arasında büyük bir coşku uyandırdı. Liam Payne, Harry Styles, Louis Tomlinson ve Niall Horan’ın yer alacağını bildiğimiz pandemik dönemdeki bu yıldönümünde Zayn Malik yok. 2014 yılında sosyal medyadan gruptan ayrıldığını açıklayan Zayn’ı bildiğimiz kadarıyla Louis Tomlinson bu etkinlik için haberdar etmiş. Ancak anladığımız kadarıyla Malik grup arkadaşlarına karşı hala mesafeli. Grubun içindeyken de Harry Styles ile arasındaki rekabet olduğu söylenen Zayn Malik sanırız ki diğer üyeler ile de çekişmeli. Ama kimbilir belki de One Direction’ın sadık hayranlarının duaları sayesinde o gün bir birlik olur.                                                

One Direction
Zayn Malik
Benzer İçerikler
Lifestyle Gigi Hadid müjdeyi verdi Herkesin beklediği haber bu sabah geldi.
24.09.2020
Ünlüler Fangirl’lüğün 10. yıl dönümü: One Direction Bundan tam 10 yıl önce X Factor UK ile One Direction aramıza katıldı ve Fangirl’lük de lügatımıza girdi.
24.07.2020
Ünlüler One Direction eksi bir 10. yılını kutlayacak olan One Direction grubu bu coşkuyu bir kişi eksik yaşayacak. Peki kim bu ayrık otu?
20.04.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Cadılar bayramı ilhamı Cadılar Bayramı senede bir kez başka biri olmanın hafifliğini yaşadığımız bir gün. Bu senelik partilere elveda desek de evde sevdiklerinizle veya küçük arkadaş grubunuzla Cadılar Bayramı ruhunu yaşamak isteyebilirsiniz. Kostüm ilhamı için Cadılar Bayramı’nın tartışmasız kraliçesi Heidi Klum’un hiper gerçekçi görünümlerinden Kardashian’ların seksi kostümlerine, ünlülerin unutulmaz Cadılar Bayramı anlarına eşlik ediyoruz.
26.10.2020
Ünlüler Türk mücevherler ile Madonna Bee Goddes, tılsımlı mücevherleri ile Madonna'nın gözdesi.
29.09.2020
Ünlüler Yeni James Bond mu olacak? Ünlü İngiliz oyuncu Tom Hardy’nin yeni James Bond olacağı söylentisi sosyal medyada heyecan yarattı.
21.09.2020