All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 20.04.2020 One Direction eksi bir Bağlan Keskin

10. yılını kutlayacak olan One Direction grubu bu coşkuyu bir kişi eksik yaşayacak. Peki kim bu ayrık otu?

Instagram canlı yayınında diğer One Direction üyeleri ile grup FaceTime ile 10. Yılını kutlamak adına bir araya geleceklerini duyuran Liam Payne’in bu açıklaması grubun hayranları arasında büyük bir coşku uyandırdı. Liam Payne, Harry Styles, Louis Tomlinson ve Niall Horan’ın yer alacağını bildiğimiz pandemik dönemdeki bu yıldönümünde Zayn Malik yok. 2014 yılında sosyal medyadan gruptan ayrıldığını açıklayan Zayn’ı bildiğimiz kadarıyla Louis Tomlinson bu etkinlik için haberdar etmiş. Ancak anladığımız kadarıyla Malik grup arkadaşlarına karşı hala mesafeli. Grubun içindeyken de Harry Styles ile arasındaki rekabet olduğu söylenen Zayn Malik sanırız ki diğer üyeler ile de çekişmeli. Ama kimbilir belki de One Direction’ın sadık hayranlarının duaları sayesinde o gün bir birlik olur.                                                

One Direction
Zayn Malik
Benzer İçerikler
Ünlüler One Direction eksi bir 10. yılını kutlayacak olan One Direction grubu bu coşkuyu bir kişi eksik yaşayacak. Peki kim bu ayrık otu?
20.04.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Sosyal medyada 13 Reasons Why oyuncuları Instagram'da neler yapıyorlar?
05.06.2020
Ünlüler Selena Gomez'in yeni ilgi alanı Başarılı şarkıcı, oyuncu ve aynı zamanda yapımcı olan Selena Gomez, şimdi de yemek yapma yeteneklerini ortaya koymaya hazırlanıyor.
03.06.2020
Ünlüler Yine sarışın oldu Süper model Kendall Jenner yine bir marka için sarışın oldu.
01.06.2020