All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 01.05.2020 Megxit'te moda şöleni Dilruba Karaköse

Eşi Prens Harry ile İngiliz Kraliyet Ailesi’nden ayrılan Meghan Markle, son görevleri için katıldığı davetlerde kıyafet seçimleriyle dikkat çekti.

Deyim yerindeyse attıkları adımla bile haber başlıklarına konu olabiliyor İngiliz Kraliyet Ailesi biliyorsunuz. Hal böyleyken Prens Harry ve Meghan Markle’ın artık kraliyete mensup olmak istemeyerek ayrılma kararı almaları, ilk andan itibaren herkesin dilinde oldu. Kimisi Meghan Markle’ı kocasını ailesinden koparmakla suçladı, kimisi ise kraliyet ailesinin Markle’ı zaten hiç kabul edemediğini savundu. Ne konuşulursa konuşulsun ayrılma sebepleri ya da bu süreç içinde yaşadıkları, her daim gizliliğini koruyacak. Bu gizlilik içinde takip edebildiğimiz bir şey varsa, o da Meghan Markle’ın bu kararın alınmasının ardından kıyafet tercihlerinde kendinden daha da emin olduğu ve kurallar olmadan stilini güçlü bir şekilde yansıtabildiği...

Kraliyet ailesini son kez buluşturan Commonwealth Service’te giydiği Emilia Wickstead imzalı yeşil elbisesi, hem duruşu hem de rengiyle bir nevi vurucu darbeyi yapmıştı. Endeavour Fund Ödülleri’nde ise Victoria Beckham’ın koleksiyonundan mavi bir elbise tercih eden Markle, sade şıklığını Roxanne First küpeleriyle tamamladı. Markle’ın moda dolu vedası bununla da bitmiyor üstelik. Daha önce Fiji ziyaretinde giydiği Fafiyaa elbisesinin kırmızı versiyonuyla Mountbatten Festival of Music’te boy gösterdi. Sussex Düşesi olduğu andan itibaren renklerin dünyasından biraz ayrı kalmış olan Meghan Markle, hem gelişi hem de gidişiyle büyük bir yankı uyandırmayı başarmış oldu. 

MEGHANMARKLE
MODA
KIRMIZIHALI
Benzer İçerikler
Ünlüler Megxit'te moda şöleni Eşi Prens Harry ile İngiliz Kraliyet Ailesi’nden ayrılan Meghan Markle, son görevleri için katıldığı davetlerde kıyafet seçimleriyle dikkat çekti.
01.05.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Sosyal medya detoksu mu? Meghan Markle ve Prens Harry'nin sosyal medyaya verdikleri uzun ara bu sıralar çok konuşuluyor.
13.01.2021
Ünlüler Ariana Grande nişanlandı Ünlü yıldız Ariana Grande, nişanlandığı haberi ile tüm dedikodulara son noktayı koyuyor.
25.12.2020
Ünlüler Eda Ece ile oyunculuğa dair Oyunculuğunun yanı sıra duyarlılığı, mizah anlayışı ve hayata dair farkındalığıyla dikkat çeken Eda Ece ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.
16.12.2020