All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 20.04.2020 Mayın tarlası: Aile ile tanışma Bağlan Keskin

Ciddi ilişki seven tayfanın bile diken üstünde olduğu bir bölgeye giriş yapıyoruz şimdi. Aile ile tanışma evresine ne kadar hazırsınız?

Heyecanlı flört turları, sancılı ne olduğuna karar verme evresi, cicim ayları, sorunlar, cinselliğin rutine bağlaması, partnerinin genel olarak sana gıcık gelmesi ve olgunluk evresi… Hepsi ayrı, kendi içinde başka ego tatminleri olan zaman dilimleri. Hiçbirisi çiftlerden birinin egosu devreye girdiğindeki kadar kötü olmuyor. Bahsettiğimiz bu ‘bir başkaları’ aileler. Belki de bir ilişkideki en önemli an ailelerin  ortaya çıktığıdır. Çünkü ister istemez artık ilişkinize başka bir gözle bakarsınız, aileniz bu ilişkiye başka bir gözle bakmaya başlar. Üstelik Dua Lipa bile olsanız bununla karşılaşabilirsiniz. Biliyorsunuz Dua, Anwar Hadid ile birlikte. Anwar’ın ultramodel kardeşleri Gigi ve Bella Hadid de 24 yaşındaki İngiliz şarkıcıyı çok sevmiş görünüyor. Bunun sebebi gerçek anlamda pis görünen kardeşlerine sonunda birini buldukları için olabilir. Ama siz Dua Lipa kadar şanslı olmayabilirsiniz – Anwar’ı düşününce olabilirsiniz – yine de aile ile tanışmaya ve bundan sonra olacaklara biraz dikkat etmek gerekiyor. İlişkiniz yolunda giderken birden her şey altüst olabilir. Ailelerin beklentileri sizi rayınızdan çıkarabilir. 

Neler mi olabilir?

Evliliği düşünmüyorsanız bile huyunuzu değiştirebilirler. Başka birinin olaya dahil olması tarafları gerer. Bu yüzden ailelerle tanışırken sizi nasıl lanse ettiklerine dikkat etmeniz gerekir. Bir anda istenmeyen kız arkadaş olmak, boşu boşuna düşman edinmek hiç de gerekli değil. Olabilecek bir başka şey ise sonrası için. Aileler ya da siz asla evlilikle işi olmayan insanlar olabilirsiniz. Ama yarın öbür gün ayrıldığınızda eski sevgilinizin ailesi ile durumunuz ne olacak? Sağlıklı olanı medeni bir şekilde karşılaşınca hal hatır sorup o eski yakın ilişkiyi sürdürmemek. Ama biraz zor olduğu için genelde hatalar havada uçuşuyor. Eski sevgilinizin yeni sevgilisine de yazık ama değil mi? Bir diğer konu ise muhteşem güzellikte görümceleriniz olabilir. Esas bununla barışamayabilirsiniz. Zavallı Dua Lipa erkek arkadaşının işe yaramazlığını aşkı dinene kadar çekebilir ama ömür boyu bir zamanlar görümcesi olan Gigi ve Bella Hadid’in arkasında kalmış olmayı asla unutamaz. Bu yüzden aile ile tanışan herkese bol şans! 

DUA-LIPA
GIGI-HADID
BELLA-HADID
ANWAR-HADID
Benzer İçerikler
Ünlüler Yıldızlar ve maskeleri Maske kullanırken biraz eğlenmekten zarar çıkmaz, değil mi?
27.07.2020
Güzellik Yeni nesil Fransız manikürü Dopamin etkisi gösteren renkler ile manikür zamanı.
27.07.2020
Moda Sweatshort'lar ile yaz konforu Bella Hadid ile birlikte eşofman şortlar yeniden gündemde.
21.07.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Afra Saraçoğlu ALL Nisan sayısında! Afra Saraçoğlu her yerde. Bu sefer de iki yılın ardında Nisan kapağımızda!
05.04.2021
Ünlüler Ebru Şahin ile hayallerin ötesinde Son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz ve canlandırdığı karakterle dikkat çeken Ebru Şahin’le hem enerjik bir çekim gerçekleştirdik hem de sorularımızı bütün içtenliğiyle yanıtladı.
01.03.2021
Ünlüler ALL Şubat sayısı - Ebru Şahin ALL Şubat sayımızın kapak yıldızı Ebru Şahin videosu sizlerle...
27.02.2021