All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 22.07.2020 Kraliyette mutlu son Dilara Yılmaz

Prenses Beatrice, Edoardo Mapelli Mozzi ile geçtiğimiz günlerde 20 kişinin katılımıyla gerçekleşen bir düğünle Windsor Kalesi’nde dünya evine girdi.

Geçtiğimiz yıl zengin emlak iş adamı Edoardo Mapelli Mozzi nişanlanan ve bu yıl Mayıs ayında evlenmeyi planlayan Prenses Beatrice pandemi yüzünden düğününü ertelemek durumunda kalmıştı. İngiliz Kraliyet Ailesi’nin taht için 9. sırada bulunan varisi Prenses Beatrice, 17 Temmuz Cuma günü Windsor Kalesi’nde bulunan şapelde dünya evine girdi. Prenses düğünde büyükannesi Kraliçe II. Elizabeth’in 1962 yılında Lawrence of Arabia filminin galasında giydiği Norman Hartnell tasarımı elbiseyi gelinlik olarak giydi. Bu özel günde Kraliçe Elizabeth’in 1947 yılında kendi düğününde taktığı tacı takan Prenses Beatrice, tüm dikkatleri üzerine çekti. Pandemi nedeniyle törene sadece Kraliyet ailesi üyeleri dahil 20 kişi katıldı.

Galeri Daha fazlasını göster
Prenses Beatrice
Kraliyet düğünü
İngiliz Kraliyet Ailesi
Benzer İçerikler
Ünlüler Kraliyette mutlu son Prenses Beatrice, Edoardo Mapelli Mozzi ile geçtiğimiz günlerde 20 kişinin katılımıyla gerçekleşen bir düğünle Windsor Kalesi’nde dünya evine girdi.
22.07.2020
Ünlüler Yeni Diana: Kristen Stewart Twilight ile tanıdığımız Kristen Stewart’ın yeni rolü onu biraz zorlayabilir mi dersiniz? Zira eskilerin vampiri, şimdilerde gönüllerin prensesi Diana olmaya hazırlanıyor.
18.06.2020
Moda Met Gala’nın ikonik görünümleri Prenses Diana’dan Diana Ross’a...
01.05.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Sosyal medya detoksu mu? Meghan Markle ve Prens Harry'nin sosyal medyaya verdikleri uzun ara bu sıralar çok konuşuluyor.
13.01.2021
Ünlüler Ariana Grande nişanlandı Ünlü yıldız Ariana Grande, nişanlandığı haberi ile tüm dedikodulara son noktayı koyuyor.
25.12.2020
Ünlüler Eda Ece ile oyunculuğa dair Oyunculuğunun yanı sıra duyarlılığı, mizah anlayışı ve hayata dair farkındalığıyla dikkat çeken Eda Ece ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.
16.12.2020