All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 20.05.2020 Katy Perry’den bir ilk! Dilara Yılmaz

Ünlü şarkıcı Katy Perry, geçtiğimiz Pazar akşamı gerçekleşen American Idol finalinde yepyeni bir teknoloji kullanarak sanal bir sahnede yeni single’ı Daisies’i seslendirdi.

Amerika’nın yıllardır süren ünlü müzik yarışması American Idol, geçtiğimiz Pazar günü sezon finalini gerçekleştirdi. Jüride bulunan şarkıcı Katy Perry sezon finali için unutulmaz bir şov ile seyircileri büyüledi. 7 aylık hamile olan ünlü yıldız, geçtiğimiz hafta çıkardığı yeni single’ı Daisies’i seslendiren sanatçı, sahnede özel efektlerle bir şov hazırlamıştı. Televizyonda ilk kez böyle bir perfomans yayınlanırken, pembe elbisesi ve çıplak ayaklarıyla şarkısını söyleyen Perry, sanal bir odadaymış gibiydi. Katy Perry’nin bu performansı interneti ele geçirdi.

Katy Perry
American Idol
Benzer İçerikler
Moda Amerika yeni bir döneme giriyor Amerika'da siyasi dengelerin değiştiği bu önemli günde birbirinden şık isimler dikkatimizi çekti.
25.01.2021
Ünlüler Katy Perry’den bir ilk! Ünlü şarkıcı Katy Perry, geçtiğimiz Pazar akşamı gerçekleşen American Idol finalinde yepyeni bir teknoloji kullanarak sanal bir sahnede yeni single’ı Daisies’i seslendirdi.
20.05.2020
Ünlüler Katy Perry Met Gala 2020’de ne giyecekti? Met Gala’nın bu sene iptal olmasının ardından yıldızlar eğer gerçekleşseydi ne giyeceklerini açıklamaya başladılar. Katy Perry de onlardan biri.
05.05.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Afra Saraçoğlu ALL Nisan sayısında! Afra Saraçoğlu her yerde. Bu sefer de iki yılın ardında Nisan kapağımızda!
05.04.2021
Ünlüler Ebru Şahin ile hayallerin ötesinde Son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz ve canlandırdığı karakterle dikkat çeken Ebru Şahin’le hem enerjik bir çekim gerçekleştirdik hem de sorularımızı bütün içtenliğiyle yanıtladı.
01.03.2021
Ünlüler ALL Şubat sayısı - Ebru Şahin ALL Şubat sayımızın kapak yıldızı Ebru Şahin videosu sizlerle...
27.02.2021