All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 05.05.2020 Katy Perry Met Gala 2020’de ne giyecekti? Bağlan Keskin

Met Gala’nın bu sene iptal olmasının ardından yıldızlar eğer gerçekleşseydi ne giyeceklerini açıklamaya başladılar. Katy Perry de onlardan biri.

Met Gala 2020’nin iptal olması geçtiğimiz yıllarda yıldızların neler giydiğini, nasıl hazırlandıklarını paylaşması ile sonuçlandı. Peki acaba “About Time: Fashion and Duration” temalı bu senenin Met Gala’sı gerçekleşseydi insanlar neler giyecekti? İşin içine zaman yolculuğu girince aslında herkesin ikonik bir görüntüyü tekrarlayacağını anlayabilirsiniz. Yani Instagram o gün coşacaktı diyebiliriz. İptal olan Met 2020’nin ardından 35 yaşındaki Katy Perry ne giyeceğini açıkladı. İlk çocuğuna hamile olan Perry, Madonna’nın 1990’daki Blonde Ambition turunda giydiği unutulmaz Jean Paul Gaultier branın bir başka yorumu ile kırmızı halıda olacaktı. İlk olarak 1983’te tasarlanan bu ikonik parça Perry’nin hamileliği dolayısı ile yeniden yorumlandı. Eğer bu halimi görmek istiyorsanız ünlü şarkıcının Instagram’ındaki son paylaşımına bir bakın.     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

 

katy perry
met gala
Madonna
jean paul gaultier
Benzer İçerikler
Moda Reebok ile Kerby Jean-Raymond Kerby Jean-Raymond, yeni göreviyle ayakkabıdan giyime kadar şirketteki tüm tasarımlarla buluşmaya hazırlanıyor.
02.10.2020
Moda Coach tasarımları Basquiat tarzı ile karşınızda Coach’un klasik çizgisi ikonik sanatçı Jean-Michel Basquiat tarzıyla buluşuyor.
16.09.2020
Kültür-Sanat TV'de haziran filmleri "Yaz aylarında film izlenmez" diyenler yanılıyor. Bu filmler hem çok popüler hem de sinema dünyasına yön verecek nitelikte.
06.06.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Sosyal medya detoksu mu? Meghan Markle ve Prens Harry'nin sosyal medyaya verdikleri uzun ara bu sıralar çok konuşuluyor.
13.01.2021
Ünlüler Ariana Grande nişanlandı Ünlü yıldız Ariana Grande, nişanlandığı haberi ile tüm dedikodulara son noktayı koyuyor.
25.12.2020
Ünlüler Eda Ece ile oyunculuğa dair Oyunculuğunun yanı sıra duyarlılığı, mizah anlayışı ve hayata dair farkındalığıyla dikkat çeken Eda Ece ile keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.
16.12.2020