All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 05.05.2020 Katy Perry Met Gala 2020’de ne giyecekti? Bağlan Keskin

Met Gala’nın bu sene iptal olmasının ardından yıldızlar eğer gerçekleşseydi ne giyeceklerini açıklamaya başladılar. Katy Perry de onlardan biri.

Met Gala 2020’nin iptal olması geçtiğimiz yıllarda yıldızların neler giydiğini, nasıl hazırlandıklarını paylaşması ile sonuçlandı. Peki acaba “About Time: Fashion and Duration” temalı bu senenin Met Gala’sı gerçekleşseydi insanlar neler giyecekti? İşin içine zaman yolculuğu girince aslında herkesin ikonik bir görüntüyü tekrarlayacağını anlayabilirsiniz. Yani Instagram o gün coşacaktı diyebiliriz. İptal olan Met 2020’nin ardından 35 yaşındaki Katy Perry ne giyeceğini açıkladı. İlk çocuğuna hamile olan Perry, Madonna’nın 1990’daki Blonde Ambition turunda giydiği unutulmaz Jean Paul Gaultier branın bir başka yorumu ile kırmızı halıda olacaktı. İlk olarak 1983’te tasarlanan bu ikonik parça Perry’nin hamileliği dolayısı ile yeniden yorumlandı. Eğer bu halimi görmek istiyorsanız ünlü şarkıcının Instagram’ındaki son paylaşımına bir bakın.     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

 

katy perry
met gala
Madonna
jean paul gaultier
Benzer İçerikler
Moda Çevreyi korurken renklenin; Colin’s Colin’s yeni sezonda hem alkış alıyor hem enerji veriyor.
06.04.2021
Moda Salvatore Ferragamo'da büyük değişimler Paul Andrew beş yıl sonunda Floransa merkezli lüks moda markası Salvatore Ferragamo’dan ayrılıyor.
01.04.2021
Moda İlk görseller geldi Şaşırtıcı işbirliğinden ilk görseller sızdırıldı.
26.01.2021
Son Eklenenler
Ünlüler Afra Saraçoğlu ALL Nisan sayısında! Afra Saraçoğlu her yerde. Bu sefer de iki yılın ardında Nisan kapağımızda!
05.04.2021
Ünlüler Ebru Şahin ile hayallerin ötesinde Son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz ve canlandırdığı karakterle dikkat çeken Ebru Şahin’le hem enerjik bir çekim gerçekleştirdik hem de sorularımızı bütün içtenliğiyle yanıtladı.
01.03.2021
Ünlüler ALL Şubat sayısı - Ebru Şahin ALL Şubat sayımızın kapak yıldızı Ebru Şahin videosu sizlerle...
27.02.2021