All Dergisi | Senin Stil ve Alışveriş Arkadaşın
Ünlüler
Yayın Tarihi: 05.05.2020 Katy Perry Met Gala 2020’de ne giyecekti? Bağlan Keskin

Met Gala’nın bu sene iptal olmasının ardından yıldızlar eğer gerçekleşseydi ne giyeceklerini açıklamaya başladılar. Katy Perry de onlardan biri.

Met Gala 2020’nin iptal olması geçtiğimiz yıllarda yıldızların neler giydiğini, nasıl hazırlandıklarını paylaşması ile sonuçlandı. Peki acaba “About Time: Fashion and Duration” temalı bu senenin Met Gala’sı gerçekleşseydi insanlar neler giyecekti? İşin içine zaman yolculuğu girince aslında herkesin ikonik bir görüntüyü tekrarlayacağını anlayabilirsiniz. Yani Instagram o gün coşacaktı diyebiliriz. İptal olan Met 2020’nin ardından 35 yaşındaki Katy Perry ne giyeceğini açıkladı. İlk çocuğuna hamile olan Perry, Madonna’nın 1990’daki Blonde Ambition turunda giydiği unutulmaz Jean Paul Gaultier branın bir başka yorumu ile kırmızı halıda olacaktı. İlk olarak 1983’te tasarlanan bu ikonik parça Perry’nin hamileliği dolayısı ile yeniden yorumlandı. Eğer bu halimi görmek istiyorsanız ünlü şarkıcının Instagram’ındaki son paylaşımına bir bakın.     

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) on

 

katy perry
met gala
Madonna
jean paul gaultier
Benzer İçerikler
Kültür-Sanat TV'de haziran filmleri "Yaz aylarında film izlenmez" diyenler yanılıyor. Bu filmler hem çok popüler hem de sinema dünyasına yön verecek nitelikte.
06.06.2020
Ünlüler Lizzo ve moda Lizzo müzik piyasasını olduğu kadar moda dünyasını da ele geçiriyor.
21.05.2020
Ünlüler Katy Perry’den bir ilk! Ünlü şarkıcı Katy Perry, geçtiğimiz Pazar akşamı gerçekleşen American Idol finalinde yepyeni bir teknoloji kullanarak sanal bir sahnede yeni single’ı Daisies’i seslendirdi.
20.05.2020
Son Eklenenler
Ünlüler Kadın dayanışmasının gücü Ülkemizde her geçen gün artan kadına şiddete farkındalık yaratmak ve bir olmak için hafta sonu Instagram’da başlatılan meydan okumaya dünyadaki diğer kadınlarda destek vererek dayanışma zinciri oluşturdu.
29.07.2020
Ünlüler Sophie Turner anne oldu! Game Of Thrones’un Sansa Stark’ı Sophie Turner anne oldu!
28.07.2020
Ünlüler Yıldızlar ve maskeleri Maske kullanırken biraz eğlenmekten zarar çıkmaz, değil mi?
27.07.2020